Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Vélemény?...

Mit csináljak vele? Vélemény? Annyira idegesít már. Utálom ezt

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, a barátom 20.

Mostanában nem ismerek rá, annyira idegesítő amit csinál!!!

Folyton arcoskodik a húgával kapcsolatban, és bele akar szólni a kiscsaj életébe, mondván hogy majd ő megvédi.

A helyzet az hogy ők 3an vannak tesók, ugyebár barátom 20éves, az öccse 16, a húga meg 13.

És amikora húga pasijával találkozott a barátom elkezdte magyarázni a 15éves kissrácnak, hogy ha valamit csinál a húgával akkor bajok lesznek, vagy ha szomorúnak látja a húgát akkor beszélget vele (sráccal).

Oké ez eddig rendben is van, nekemis van két idős bátyám, néha ők is ilyenek.

DE!

A barátom mesélte hogy múltkor megint a srác miatt volt szomorú a húga és kiderült hogy vitatkoztak.

A kiscsaj meg csak neki tudja elmondani a bajait, mert a bátyjával tud ilyenekről beszélgetni.

És barátom egyből elkezdte hogy majd ő felhívja a srácot meg elbeszélget vele. Persze a kiscsajnak vérciki lenne, tilatkozott is.

Ekkor már én állítottam le a srácot, hogy 1.ne szóljon bele abba ami a húga dolga 2.mindenki a saját hibáiból tanul 3.ne okoskodjon 4.semmi köze hozzá

Végülis lebeszéltem arról hogy felhívja a srácot.

Aztán most új suliba került a húga.

És kiderült hogy első nap kifujjogták, meg minden és szomorúan ment haza.

A bátyja ismét kezdte hogy ő bemegyek és elkapja a kis ribiket, akik cikizték a kiscsajt.

Na ekkor untam meg, elég keményen kiosztottam hogy álljon már le. De mindig azzal vág vissza hogy ő csak védeni akarja a tesóját.

Oké elhiszem, de komolyan már nekem ciki amit csinál, meg a kiscsajnak is,nem azért meséli el az okostojás tesójának, mert sz*rkeverő, hanem mert érzőlelkű.

De barátomat nem lehet leállítani.

Nem fogja fel hogy ciki hogy 20évesen apuciank érzi magát és arcoskodni akar 14-15évesekkel szemben. Kiröhögik.

Annyira elegem van ebből. nagyon idegesít és mérges vagyok rá.

Beszéltem már vele, de nem áll le.


A másik meg hogy énis idén váltottam sulit és engem 3hónapig aláztak és bántottak a lány o.társaim és sírtam. és akkor arra nem volt hajlandó hogy engem bevédjen. Nem szorulok rá, de fel sem ajánlotta.

És nem vagyok féltékeny a húgára, mert normális kiscsaj, csak ez azért fura.


2010. szept. 8. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"nekem ciki amit csinál"

"nem lehet leállítani."

"Nem fogja fel hogy ciki"

"Annyira elegem van ebből. nagyon idegesít és mérges vagyok rá"


Szerintem egyértelmű, hogy mi a teendő: lelépni

2010. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

"arcoskodik"

"vérciki"


eh öreg vagyok én már....számomra ismeretlen szavak..

na a lényeg, hogy ha idegesít a srác az már elég gáz...biztos, hogy szereted?annyi lehetőséged van még!

tudd felismerni

:-)

26 L

2010. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Tök rendes a srác,jó,hogy törődik a húgával!Nehogymár ezért szakítsatok,bakker!Nem is tartozik rád igazából,majd ők elintézik maguk között.
2010. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Szánalomra méltó amit csinál a barátod. Nem védeni akarja ő a hugát, hanem élvezi ha "arcoskodhat" valakivel szemben. És csak a huga korosztályával szemben mer. Idősebbekkel már nem. Hogy miért? Mert ha nem így lenne, akkor nem csak a 13 éves hugát védené ilyen stílusban, de a 16 éves öccsét is, és téged is. Csaképpen az öccse és a te korosztályod már nagy falat neki. Undorító hogy csak a kicsikkel szemben van nagy képe.
2010. szept. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Anyukáéknak kéne inkább a 13 kiscsajt leállítani, hogy ennyi idősen még nem pasiznia kellene...
2010. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
*13 éves
2010. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
szerintem próbáld meg értelesen elmondani neki ezeket, ha nem megy hagyd, ciki de nem annyira h szakíts vele, végülis ha minden igaz jószándék hajtja ha hülyén is csinálja
2010. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, teérted nem tett semmit....lehet, hogy egy 17 évestől már fél?
2010. szept. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!