Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok gyereket és egyálta...

Nem akarok gyereket és egyáltalán nem is kivanom a szexet. Ez normális lehet? Férjnél vagyok egyébként. Szeretem a ferjem ki is elégitem de idegesit ez a dolog. Meg egyedül szeretnek lenni sokszor utalom hogy rajtam log a 3 napban

Figyelt kérdés
és gyereket se tudnék elviselni ennek ellenere a kismsmákat valami csodaval nezem hogy hu babája lesz de szep meg a pici babasokat hogy jajj de jo lenne megfogni milyen aranyos Szerintetek késöbb megbánom?32 vagyok. 20 évesen majd megörültem gyerekert, az akkori parom miatt el kellett vetetni azota nem akarok munkám nincs
2011. jún. 12. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Hat szerintem keves esely van arra, hogy ez valtozzon.

De nincs ezzel semmi gond.


26L

2011. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Tudom, könnyű mondani, de ha így érzel rossz ember mellett vagy. Ha TÁRS van melletted, akkor meg tudod beszélni vele a dolgokat és meg is tudjátok oldani. Eddig kívántad a szexet? Ez mióta van? Meg kellene találni mi az oka. Lehet, hogy a korábbi abortusz? Lehet hogy félsz hogy újra terhes leszel és át kell élned a gyermeked elvesztését? Hmm? Gondolkozz, biztos van oka. Ha nem jössz rá nyugodtan fordulj szakemberhez, nem szégyen az.
2011. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlò a szitum, lehetett volna 22 évesen, de a pàrom otthagyott a szarba, màsodéve egyetemista voltam, nem ment volna egyedûl.. Most 26 vagyok, nincs munkàm, de keresem nagyon, hàtha a kôvetkezô bejôn, de én nagyon akarok gyereket! Szerintem ha kicsit te is visszaszocializàlòdsz, hogy hasznos vagy szûség van àrd valahol szàmìtanak ràd, vàltozhat a dolog... A férjed és a szex kérdésre annyit tudok mondani hogy a pudding pròbàja az evés, vagy hogy evés kôzben jôn meg az ember étvàgya! Ne utasìtsd el teljesen, mert késôbb visszaût, ràadàsul tuti akkor amikor nekem lenne rà szûkséged, ha nem is pont a szexben.. Pròbàld élvezni, pròbàlj ùj dolgokat, biztos vevô ô is valamire! Nem az a megoldàs ha még jobban hàrìtasz és tàvolodsz, tudod te is biztos ennek csak egy kôvetkezménye lesz, ehidegûlés, vàlàs, csalòdàs, majd egyedûl maradsz és megbànsz mindent!

Ha kicsit nehéz is és erôfeszìtéseket kell tenned gondolj arra hogy a boldogsàgot nem osztjàk minden utcasarkon, igenis dolgozni kell érte! Kezdj neki! Hajrà!

2011. jún. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
Sajnálom a férjedet -.-
2011. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Én is így vagyok pont ahogy leírtad. Ha másnál látom, etyele-petyele teljesen bejönnek minden, de az az 5 prc elég is belőlük. Jó indulatból mondom ne vállalj gyereket nem neked való (és nekem se..
2011. jún. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelműen az abortusz okozta stressz miatt van ez nálad, ehhez még lélekgyógyásznak sem kell lenni, annyira egyértelmű. Vagyis azóta nem tetted túl magad ezen, és ezért utasítasz el mindent, ami a gyerekvállalással kapcsolatos. Pszichológust ajánlok.
2011. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Sokáig nem fog változni. Ilyen idősen már az embernek az idegrendszere nem bírja a gyerekeket azért nem vállalnak. Ez javulni nem nagyon fog.

Az ilyen emberek általában 50-60 éves korukra bánják meg, hogy mégsem vállaltak gyereket.

2011. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
ezt miért nem a pároddal beszéled meg? ezen a problémán csak ti ketten tudtok segíteni..üljetek le egy kellemes estén és kezdj el beszélni..meséld el neki,hogy mit érzel és mi miért nem jó...kérd meg,hogy segítsen...beszélj neki a régi problémádról is,mondd el mit érzel azzal kapcsolatban..beszélgess vele úgy,mint ha a legjobb barátnőd lenne...viszont ha nem megy,akkor gondolkozz el azon,kihez és miért mentél hozzá...ha beszélgettetek,és pár héten belül nem változik a helyzet,akkor én tanácsolom neked,hogy menj el a legközelebbi pszichológushoz,aki ingyen van és mindent megbeszélhetsz vele és tud neked tanácsot adni,hogy miért van mindez,honnan ered,mi váltja ki és hogy lehet változtatni rajta...
2011. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szerintem is fordulj szakemberhez. Nekem is volt egy borzaszto kapcsolatom, ahol szinten lehetett volna egy baba, de nem tudtam sajnos az akkori korulmenyek miatt bevallalni. (idegen orszag, fenyegetesek, ideiglenes vizum, nem tamogato csalad, nem akartam volna a csaladomtol minden pillanatban hallani na ugye megmondtam) maradtam szenvedtem, sikerult a letelepedesi vizum, kileptem a kapcsolatbol, es onnan kezdodott az eletem. Munkahelyet valtottam, ahol megbecsulnek, kineveztek, jol keresek, es ez adta az erot h tovabb lepjek hisz fontosnak ereztem magamat. Igaz utana jo par evig szingli voltam, kellett nekem a piheno a ferfiaktol, de jott az a buvos 30as ev es egyre inkabb vagytam egy megerto ferj es gyerekre.

szerintem menj szakorvoshoz, es keres allast, foglald le magad, es ha latod h fontos vagy akkor biztos sikrul ezen a ponton is tullepned.

2011. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

13.24-nek, mi az h ilyen idosen nem birja az idegrendszere h gyerek vallaljon????

en 34 voltam mikor szultem, es baromi nagy turelmem van a kislanyomhoz, pedig renduletlenul hisztis. nekem ehhez a 20-as eveimben nem lett volna turelmem, en ekkora erettem meg. es tudod kaptam olyan kommentet a baratnom kislanyatol, h barcsak ilyen anyukam lenne aki sosem kiabal, mert az en anyum mindig kiabal velem. na errol ennyit....

2011. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!