Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnál/csinálnálnál,...

Mit reagálnál/csinálnálnál, ha kiderulne, hogy a gyerekeid szerelmesek egymasba?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 14:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a meztelenfétises troll is? Gáz a kérdésed, kezeltesd magad!
2022. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha troll ha nem..Ha szerelmesek egymásba akkor ott már régóta van valami és az a baj...Hogy ez kialakulhatott..Mert szerelem kialakulásához idő kell..Ha szexuálisan vonzódik testvéréhez(az is baj) akkor max a teste olyan jó hogy hiába testvére rámenne...Most akkor is akármilyen beteg ez így van! De ha már szerelmesek is az már nagyobb baj...
2022. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező elmesélek valamit jó? Egyszer nyelvgyakorlás miatt chateltem anonim és sajna rám talált egy felnőtt pasi, aki azon panaszkodott, hogy nem tudja elvenni feleségül a testvérét. Kamilláztam. Azt nem tudom, hogy tisztában volt-e azzal, hogy bűncselekmény a világon mindenhol amit szeretne, bár valószínűleg a hivatalokban ahol próbálkozott jegyzőnél biztos elmagyarázták neki. Én csóváltam a fejem, és megmondom őszintén nekem az volt az első tippem, hogy molesztálták őket gyermekkorukban, és kiderült, hogy jó a tippem, az nem derült ki hogy ki, mert adtam neki tanácsot, és pszichológushoz irányítottam őket. Én jeleztem neki, hogy az átélt trauma következtében kialakult köztük egy kötődés, amit ők szerelemnek hisznek. Na már most anonim meg az is lehet, hogy csak kamuzott. A jobbik eset ha kamuzott.


Egy másik eset, ahol egy testvérpárt köröztek nemzetközileg ez a tv-ben volt, ahol már több gyerekük is volt, és az a borzasztó, hogy a gyerekeik nagyon de nagyon borzalmas állapotban voltak mikor a hatóság rájuk talált, és sikerült lefülelni őket, a gyerekeik között születtek olyan gyerekek is akiknél erősen látszódott a vérfertőzés, mert eltorzult gnóm fejük volt szegényeknek.


Nem vagyok szülő, de az azért nem lenne reális mert ha úgy vannak nevelve ilyen nem fordul elő, és alapból sem vonzódik testvér testvér iránt. Ha valamelyik testvér vonzódik ott valami hiba van a gépezetben, lehet nevelési hiba is, vagy egy gyerekkori trauma és bármi ami összezavarta a gyereket. Ebben segít a pszihológus ennek kiderítésében és oldásában, de ha anyuka és apuka ért a lélektanhoz akkor ők is sec perc alatt ki tudják deríteni, mert az igazán jó szülő ismeri minden rezdülését a gyerekeinek, anélkül, hogy megszólalna.


A kérdésed amugy azért is tipikus sablon kérdés, mit szólnál, ha című, és nem valószínű, hogy tisztában vagy dolgokkal, mert pl. korosztályt sem írsz, milyen korú gyerekekről van szó, mert egy alsó osztályosnál és attól fiatalabbnál hiába mondják azt, hogy szerelmes az xy kisfiúba vagy kislányba, az még nem az.

2022. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%

Ha te vonzódsz a testvéredhez, akkor kérj pszihologustól és szülőktől segítséget, mert ez nem normális vonzódás. Bár kétlem, hogy ez a kérdés valós lenne, inkább én is azt mondom hogy kamu.


Nem mellesleg egy egészséges szülő sem írna ilyen kérdést a gyk-n sorstársakat keresve, hanem egyből gyorsan intézkedne, ha ennek a gyanúja felmerülne és ő ezt megtudná, magyarán ha ő nem tudja kideríteni mi okozott ilyen irányú torzulást a gyerekeinél, és nem tudja ezt oldani náluk, akkor szakszerű segítséget kér.

2022. jan. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

18-as Az megint más ha külön nőttek fel,felnőttek, nem ismerték egymást, és találkoztak és szerelmesek lettek abban a tudatban, hogy ők ismeretlenek egymásnak, magyarán, hogy nincsen rokoni kapcsolat köztük, de a lényegen nem változtat, ők testvérek és onnantól kezdve ott kell lezárni azt a vonzódást. Elképzelted a gyerekeiket? A gyerekeik isszák meg a levét, amiről meg ők aztán végkép nem tehetnek.

Ha ez kiderülne egy egészséges felnőtt testvérpárnak a kapcsolata alapból szakítás lenne.


Az meg szerintem akkor a szülők nagy hibája, hogy nem beszéltek nekik a testvérükről, magyarán az nem a gyerek hibája.

2022. jan. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!