Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülés előtt elhagyott a...

Szülés előtt elhagyott a párom-összejött egy másik nővel, pénzügyi gondjaink voltak, meg nem igazán jöttem ki a lányával (8éves), mi neveltük. Megszületett a közös kislányunk, ott volt velem a szüléskor, mindennap jön látogatni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre,hogy az új nővel csak a pénz miatt van együtt-most vesz neki a nő autót,amit én nem tehetek meg.
2008. dec. 15. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen mindegy,miért van egy màsik növel,pénzért,szerelemért,szexért.

A tény,hogy màs növel van.

Én tudom,hogy hiànyzik neked,és szeretnéd öt visssza,a kérdésedböl is kiderül,de én ha terhes lennék,hiàba jönne utàna làtogatni,lelép egy màsikkal a pénzért?

Az ilyet ugy seggbe rugnàm.

A gyereket làtni joga van,persze az se mindegy hogy hàzasok vagytok-e vagy sem.

Hàt nem tudom.

A gyerekemtöl nem tiltanàm el,de nem igen kellene nekem màr ilyen férfi .

Mi is szegények vagyunk,az egyetlen luxusunk az internet.

Még autonk sincs,és megkell gondolnunk,hogy mit vegyünk enni,hogy holnapra is jusson,de,a pénzért az én pàrom nem lépne le,söt én se ,pedig mindketten fiatalok,és attraktivak vagyunk.

A màsik dolog a kislànya,szegény kislàny hàny meg hàny uj anyàt kell megszoknia?

Meglehet érteni,hogy a kislàny nem volt az a szeretnivalo kislàny.

És ahogy làtom ez a férfi egy nöfalo.

Csak kapàsbol 3 nö akit én idegenként megemlitek.

Az anyja a kislànynak,te,meg most az uj.

Gondolod hogy megakar komolyodni?

Na lehet kicsit durva voltam,ne haragudj,csak felszeretnélek vilàgositani,hogy az ilyen férfiakat messziröl kerüld el.

És a kislànyodra koncentràlj!

2008. dec. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Igazából nem is értem a kérdésed!!! Te egy olyan emberrel szeretnél élni, aki elhagyott téged egy autóért? Jézus az égbe.... Ne haragudj, de egy felelősségteljes anyuka nem gondolkodhat így. A kapcsolatotok korlátozódjon kizárólag a gyereketek láthatására. Még az is bőven sok.... Nemhogy engedni, hogy újból közeledjen felétek...
2008. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Engedd meg neki a láthatást, ha egyébként foglalkozik veled és a picivel. De ha visszaengeded, csak úgy, hogy közben ne mászkáljon félre. Mondta egyáltalán neked, hogy kezdjétek újra? Mert ha nem, akkor meg se próbálj ilyeneket kérdezgetni tőle vagy utalgatni. Együtt van a másikkal, plusz valamennyire mégis szeretné ellátni apai kötelességét. Lássa el, ha segít neked, az jó a gyereknek, de nem biztos, hogy vissza is fog menni. Másrészt ha neki van egy másik gyereke is, akkor neki a másik gyereke is fontos, ha te nem jöttél ki a kislánnyal, valószínűleg őt ez is befolyásolhatta.
2008. dec. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ezt a kérdést már feltetted.

Nagyon sajnálom,hogy így beleválasztottál.De mondd,hiányzik neked,nektek a kislányoddal az életetekből az állandó bonyodalom zűr amit egy ilyen pasas okozna nektek?

Én a helyedben akkor sem fogadnám vissza,ha térde n állva könyörögne.Akit ennyire könnyű elcsábítani,főleg anyagi dolgokkal,hát az ilyen gusztustalan pasira nem is tudom mit lehetne mondani.Örülj,hogy megszabadultál tőle,és a kapcsolatotok valóban merüljön ki a gyerek láthatásában.Tőle ne tiltsd el,de az életetekbe ne engedd be soha.Most már anya vagy,kötelességed a gyereked érdekeit nézni elsősorban,és neki nyugalomra szeretetre odafigyelésre állandóságra van szüksége,nem egy ilyen csapodár alakra mint az apja.Nagyon sajnálom az ő kislányát is,elég rossz lehet Így felnőni.Ne csodálkozz rajta,ha nem szeretett téged,ki tudja hányadik pótanyuka voltál.Ha jót akarsz magadnak és a gyerekednek,akkor ne akard Őt visszaszerezni.Ha van ki vigyázzon néha a kislányodra,menj ismerkedj szórakozz,keress magatok mellé egy normális rendes családcentrikus embert,aki méltó társad lenne,és apja a gyerekednek,aki szeretne és megbecsülne benneteket.És ne epekedj egy ilyen után,aki semmibe vesz titeket.


Sok szerencsét,üdv

2008. dec. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy nehéz, de örülj hogy elhagyott. Bár jobb lett volna ha ezt még a gyerek születése előtt észreveszed. Mármint hogy milyen ember.
2008. dec. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább! Az az ember nem érdemli meg hogy miatta szenvedj! Gondolj a picire az a legfontosabb hogy csak ő legyen a szemed előtt. Adj meg neki minden szeretettet. Hidd el tudom miről beszélek mikor azt mondom egy anya is tudd annyi szeretetett adni, hogy az apára már nincs is szügség!
2008. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!