Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény az apákról,...

Mi a vélemény az apákról, akik szinte semmit sem segitenek, mert ok dolgoznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Biztos volt mar tema,


Van egy lassan 1 eves babank.

Itthon vagyok vele. Mindent probalok szepen rendben tartani , hazi munka, fozes, takaritas stb. De van amikor el szalad egy nap es nem jutottam valaminek a vegere.


Apuka szinte sosem, nagyon max 4x ha megetette a kicsit, tapszert is csak parszor adott neki, kakis pelus kb semmi. De siman pelus csere is nagyon ritkan csinal. Este olbe meg sosem altatta meg el es furdetni is kb 2x furdette eddig es sorolhatnam. Mosast oda rakja, tobbit mar szinte en csinalom, meg nagyon ritkan ha foz. 12 órában dolgozik heti 3 napban, havi 9-12 napot! Amikor itthon van sem foglalkozik Nagyon, a pici vel. mert a telefonja fontosabb. Ugy erzem neha egyedulallo vagyok. Es van amikor, nem segíti a rendet meg tartani sem. Mikor kiszedem neki az etelt es megeszi, utana a tányérjat a konyha pult kozepere rakja, pedig semmibol nem tartana el mosni egy db tányért. Vagy a mosogatogepbe tenni. Mert o dolgozik..


A lomost akartam meg csinalni, mert annyi lomunk van, hogy mar egyszeruen Nem tudok hova el pakolni, de rajta vagyok az ugyon … es az utolso 3 napban nem jutottam el odaig, hogy rendbe tegyem a lomost a sok mas hazi munka mellett, meg elrakni es helyet csinalni a nagy doboznak amit megint rendelt es a folyoson van utba.. Ja meg nem

Mosogattam el, mert féléve szar a csap es nem tudom nagyon hasznalni a meleg vizet, ezert mérgemben ott hagytam. Erre ma beszólt a lomos es a nagy doboz miatt (lenyegtelen mi van benne, meg nem fogjuk hasznalni egy darabig) a mosogatas ert es hogy miert nem birok rendet tartani. Mintha SOHA nem lenne rend… Hat en azt hittem felrobbanok es meg kertem

Hogy ne is szóljon hozzam..es meg o van felháborodva ezert is. Jogosan háborodt fel?


2022. jan. 21. 19:51
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat. :/

Ket lomosunk van ahova csak be van minden dobálva es vettunk dobozokat higy abba szepen el pakoljak mindent!


A mosogato gépünkön fele akkora mint egy normal es nem lehet mindent mosogato gepbe rakni.

2022. jan. 21. 20:17
 12/47 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat, igen nehez kicsit helyesen kifejezni magam Magyarul.


A hosszu szoveg meg nagyon tetszett! Koszonom!

2022. jan. 21. 20:21
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj: Mióta meglett a baba azóta változott meg gyökeresen a viselkedése, vagy mindig ilyen volt? Ha ő változott akkor igazad van, ha előtte is lesz@rta a családi otthoni segítséget és munkát akkor tudhattad mibe vágsz bele.
2022. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
42%
Meg kell egyezni, ki mit mikor csinál. Őneki is van dolga ami után már nehéz otthon bármit is csinálni, neked is sok a dolgod úgyhogy igen, lehet EGYMÁSNAK segíteni a közös dolgokban... de ha a fejéhez vágod, hogy ő egy szemét bhuzi és most nyomás wc-t takarítani, akkor nyilván megsértődik és nem is fog segíteni.
2022. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
8%

1.: Miért nem értitek meg, ti nők, hogy a legtöbb férfi sosem akar gyereket, de még feleséget sem?


2.: Dolgozik, azaz pénzt keres. A pénze gondolom jól jön, mi? >:)

2022. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Hat talan tobbet segitett elotte, mikor en is dolgoztam.


15.

1. O jobban akarta mint en…


2. A megfőzött etel azert jol jon az asztalon, mi?


Nem azt mondom hogy o csinaljon mindent is, de amikor igyekszem es mindent meg csinalok, akkor ne szóljon mar be, ha pont nem mosogattam el..

2022. jan. 21. 20:45
 17/47 A kérdező kommentje:
Kicsit csunyan hangzott, de en meg picit vartam volna a babaval, o meg mondta hogy siman johetne!
2022. jan. 21. 20:48
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
#15 Ez azért nem így van! Igenis egy férfi is vegye ki a részét a gyermek neveléséből, meg a házimunkából. Én heti 6 napot dolgozok. Egyedül nevelem a 17 éves lányomat. Főzök, mosok, takarítok. Senki sem csinálja meg helyettem. Ha már egyszer van egy felesége és gyermeke a minimum, hogy tiszteli annyira a párját, hogy a nyamvadt telefon helyett segít neki, és foglalkozik a picivel. Nem "csak" megcsinálni kell egy babát. Az, hogy dolgozik nem kifogás!
2022. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
98%
19-es, tudod, hogy nincs olyan, hogy női feladatkör?
2022. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
99%
#19 mikor még a feleségemmel együtt éltünk vasárnap én főztem. Tudod miért? Mert én akartam. Reggel reggelit csináltam a lányoknak aztán ebédet sütöttem, főztem. Női feladatkör? Most "egyedül" egyén meg a kosz? Segíteni a párjának nem kötelesség, hanem a tisztelet, a szeretet kimutatása!
2022. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!