Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény az apákról,...

Mi a vélemény az apákról, akik szinte semmit sem segitenek, mert ok dolgoznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Biztos volt mar tema,


Van egy lassan 1 eves babank.

Itthon vagyok vele. Mindent probalok szepen rendben tartani , hazi munka, fozes, takaritas stb. De van amikor el szalad egy nap es nem jutottam valaminek a vegere.


Apuka szinte sosem, nagyon max 4x ha megetette a kicsit, tapszert is csak parszor adott neki, kakis pelus kb semmi. De siman pelus csere is nagyon ritkan csinal. Este olbe meg sosem altatta meg el es furdetni is kb 2x furdette eddig es sorolhatnam. Mosast oda rakja, tobbit mar szinte en csinalom, meg nagyon ritkan ha foz. 12 órában dolgozik heti 3 napban, havi 9-12 napot! Amikor itthon van sem foglalkozik Nagyon, a pici vel. mert a telefonja fontosabb. Ugy erzem neha egyedulallo vagyok. Es van amikor, nem segíti a rendet meg tartani sem. Mikor kiszedem neki az etelt es megeszi, utana a tányérjat a konyha pult kozepere rakja, pedig semmibol nem tartana el mosni egy db tányért. Vagy a mosogatogepbe tenni. Mert o dolgozik..


A lomost akartam meg csinalni, mert annyi lomunk van, hogy mar egyszeruen Nem tudok hova el pakolni, de rajta vagyok az ugyon … es az utolso 3 napban nem jutottam el odaig, hogy rendbe tegyem a lomost a sok mas hazi munka mellett, meg elrakni es helyet csinalni a nagy doboznak amit megint rendelt es a folyoson van utba.. Ja meg nem

Mosogattam el, mert féléve szar a csap es nem tudom nagyon hasznalni a meleg vizet, ezert mérgemben ott hagytam. Erre ma beszólt a lomos es a nagy doboz miatt (lenyegtelen mi van benne, meg nem fogjuk hasznalni egy darabig) a mosogatas ert es hogy miert nem birok rendet tartani. Mintha SOHA nem lenne rend… Hat en azt hittem felrobbanok es meg kertem

Hogy ne is szóljon hozzam..es meg o van felháborodva ezert is. Jogosan háborodt fel?


2022. jan. 21. 19:51
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
40-es, neked is orvos kéne de komolyan. Mai világban hogy lehet így gondolkozni? Aki nem tiszteli a párját, legyen az nő vagy férfi, az egy tuskó.
2022. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
17%
#41-es,10 nőből 9 amiatt rinyál, hogy semmit nem csinál a fèrje otthon, mègis potyogtatják a gyerekeket, az ilyeneket nem tudom sajnálni. Mi együtt csináljuk a házi munkát a fèrjemmel, nálunk is termèszetes ez.
2022. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Volt párom is szerette azt hangoztatni, hogy a háztartás a nő dolga. Kár hogy arra nem jöttem rá mi a férfi dolga szerintem, mert pénzt se nagyon hozott haza….egy ilyen nem társ, azt sajnálom csak hogy a gyerek előtt nem jöttél erre rá :(

Esetleg párterápia ahol egy 3.ik fél talán többet tud segíteni megértetni a dolgokat…?

2022. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 ildibrexy ***** válasza:
100%

Mi ketten csináljuk itthon a hazimunkàt. Nem segít hanem ő is csinálja ugyanúgy mint én. Pl ha én főzök ő elmosogat. Vagy amíg en a gyerekeket fürdetem addig a férjem porszívóz es/vagy rendet rak. Mindketten dolgozunk de amikor gyeden voltam akkor is csinálta magától ha látta hogy valamit kell. Kérni sem kellett. Ezt látta otthonról az ő apja is segített otthon.

Akik nem csinálnak otthon semmit arra hivatkozva hogy ők dolgoznak azok nem is érdemlik meg hogy családjuk legyen. Egy he*êk.

2022. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
#45 pontosan! 👍
2022. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
0%
Apám sosem segített anyámnak a háztartásban, mégsem volt here, csak nagyon sokat dolgozott. Nem most volt, ha 1 évesnek számítom magam akkor lassan 33 éve. Akkor nem volt szokás ez. Volt segítsége anyámnak bejárónő személyében és ennyi. Anyám sem pucolta non stop a házat, mégsem voltunk koszosak. Más időket élünk.
2022. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy egy kapcsolatban, pláne a gyerekneveléshez mi köze van a segítség szónak! Az ember ne segítsen, hanem tegye a dolgát! Használ tányért? Igen. Akkor az is a dolga, hogy elmossa. Gyereke van? Igen. Akkor etesse meg. Hord ruhát? Igen. Akkor mossa is ki..
2022. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!