Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy magamat...

Miért van az hogy magamat helyezem előtérbe a családom helyett?

Figyelt kérdés
18/F

2022. jan. 23. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Mert ez a normális?

De konkrétabb lennél, ha példát írnál.

2022. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert minden ember énközpontú, nem értem mi ezzel a baj?
2022. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez miben nyilvánul meg? Ha el akarsz költözni, saját, önálló életet élni, vagy olyat tanulni, ami érdekel, de pl családi vállalkozást ezzel nem viheted tovább, ebben semmi rossz nincs.
2022. jan. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, de sokan bánják, hogy nem így tettek. Ezen majd tudsz finomítani, de aki nem tanulja meg képviselni magát ennyi idősen, annak utána pokoli nehéz a változtatás.
2022. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Feltettél egy oylan kérdést amire csak te magad tudod a választ.
2022. jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Ez nagyon fogós kérdés könnyű leírni azt hogy az arany középút helyes

A szeretett önzetlen de akkor vannak a problémák ha egy oldalú mikor mindenki mindent elvár tőled és a te igényeid le vannak fügyülve

Ha az ember ezt állandóan érzi megelégeli én központú a válik

Álltalában hosszú idő kell hogy idáig eljuss rengeteg megalázás kihasználás

Mikor ezt az ember túlélte a lelke ezer sebből vérzik és csak azt akarja hogy a kedves család hadja békén és ne használja tovább!

2022. jan. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!