Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne a gyerekedről,...

Ha kiderülne a gyerekedről, hogy pedofil mit tennél?

Figyelt kérdés

Abban az esetben, ha "csak" a hajlam van benne, de sosem csinált senkivel semmit.

Illetve el tudnád ezt hinni neki?

Hisz ha csinált is volna, valószínű, hogy akkor is letagadná. És ha nem a gyereked, hanem testvéred, akkor hogy viszonyulnál hozzá?



2022. febr. 7. 21:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
14%
Olyan nincs hogy csak hajlamos.
2022. febr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim válasza:
17%

Tarkón lőném.


Mondjuk...mi az, hogy "pedofil"? Igazi, vagy Gyakoris? Mert itt már arra is rásütik, aki 40 évesen egy 22 évest dug.

2022. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
26%
Félnék, hogy megrontja magát, mer' ugye gyerek, meg még pedofil is. És egyedül szokott lenni magával elég sokat.
2022. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
83%

Bele sem tudom élni magam, mert nekem szerencsére normális családom van. Pedig megpróbáltam, esküszöm!

Mellesleg qrvára nem mindegy, hogy a testvérem, vagy a gyerekem!...csak mondom...


De ha pedofilnak érzed magad, fordulj pszichiáterhez, vagy kasztráltasd magad!Vagy mindkettő együtt.

2022. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
87%

1

Dehogynem. Hány olyan pedofil van aki tudja magáról hogy az, és éppen ezért nem tenne semmit gyerekkel? Inkább nem megy gyerekek közelébe se, sőt, vannak akik kezeltetik is magukat. Ők is pedofilok, mégsem gyermekmolesztálók! Meg kéne végre érteni a különbséget pedofil és szexuális bűnöző közt! Az előbbi egy mentálisan beteg ember, az utóbbi egy féreg!

2022. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
7%
Fogalmam sincs: most éppen ebben a helyzetben vagyok . A féltesóm most készül nősülni: az apja, nagyapja biztosan pedofil volt. A tesóm menyasszonyának meg két kislánya van az előző házasságából, viszont soha, semmi jelét nem láttam hogy gyerekek után kajtatna a tesóm. De mi van ha mégis, és én meg hallgatok?
2022. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
11%

#5

"Hány olyan pedofil van aki tudja magáról hogy az, és éppen ezért nem tenne semmit gyerekkel?"


Mesélj, ha ilyen jól értesült vagy, HÁNY?

Ezt ugyanis nem szokták közhírré tenni.

2022. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
5/6 Köszönöm a diplomatikus választ.
2022. febr. 7. 21:23
 9/66 A kérdező kommentje:
5/8*
2022. febr. 7. 21:23
 10/66 anonim ***** válasza:
15%
Sosem bocsájtanám meg magamnak hogy kussolok, és a gyerekeknek baja esik, de az sem ha pofázok, elbaszom a kapcsolatát, miközben lehet hogy esze ágában sincs bántani a gyerekeket. Az tesóm apja engem, meg a nővéremet is bántott mikor kicsik voltunk. a tesóm nagyapjáról tudom hogy sokat mondogatta a feleségének hogy úgy szüljön lányt, hogy "beleül ő még abba a székbe amit ő csinált" vagyis még sehol se volt a kislány, de a vén disznó már tervezte hogy megerőszakolja a gyereket. Úgyhogy NÉMI alapja van a gyanúnak hogy az öcsém se lóg ki a szar vérvonalból.
2022. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!