Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi lenne a reakciód ha kiderül...

Mi lenne a reakciód ha kiderülne a gyerekedről hogy meleg?

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 10:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
97%

Ennyi csaj után meglepődnek, de ha kiderül, hogy biszex, vagy meleg, az nem érdekel. Nekem mindegy, hogy akivel boldog az állva vagy ülve pisil. Unokáért se fogok hisztizni.

Elfogadom.

2019. jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanúgy szeretném, ahogy eddig is, az érzéseimen nem változtatna.

Én sem nyivákolnék, hogy jaj, akkor hogyan lesz unoka.

Csak azért zavarna, mert tudom, hogy így nehezebb élete lesz (és így is elég sok nehézség van az életben) és persze nagyon félteném, hogy valaki akár fizikailag is bántja emiatt.

2019. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Moncsicsi9876 ***** válasza:
92%
Elfogadnam.A gyerekem maradna akkor is,... függetlenül attól, hogy milyen nemi identitássa van.
2019. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
5%

OFF


Ez a vicc mindig megröhögtet:


Odamegy a fiú az apjához;

-Édesapám, én meleg lettem,

-Aztán valami ismert médiasztár vagy-e, fiam?

-Nem.

-Van-e rózsadombi villád, luxuskocsival?

-Nincs.

-Vannak-e 100 millióid a bankban?

-Az sincs édesapám.

-Hát akkor nem meleg vagy te fiam, hanem csak egy hülye kis b..i!!!!


ON


Én magamat ismerve ezt tenném:

Leülnék a fiammal és az ügyvédemmel, kifizetném a fiam örökségét, majd végleg elköszönnék tőle.

2019. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagyunk egyformák, de én is hasonlóan járnék el, mint a 4-es.
2019. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Mi lenne? Akkor is a gyerekem. Nem fogom kevesbe szeretni emiatt.
2019. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
8%

Én elgondolkoznék mit rontottam el a nevelésében.

Sajnos én ellenezném, ha a gyerekem tenne így.

Másnál elfogadom, de a saját családomonbelül nem.

Mindenki más véleménnyel rendelkezik.

Ne pontozzuk le a másikat.

Fogadjuk inkább el, hogy ez az én véleményem.

Noha tudom is, ha az lenne nem tagadnám ki. Csak szerintem sosem tudnám elfogadni.

2019. jan. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

#7 ez nem a neveléstől függ, a magzat megfogantatásakor eldől a nemi identitás.


És hogy a kérdésre is válaszoljak, ugyanúgy szeretném, ez semmin nem változtatna. (bár még nincs gyerekem)

2019. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

"Fogadjuk inkább el, hogy ez az én véleményem." érdekes csak részedről van elvaras, hogy a másik fogadja el, de te nem fogadnád el a gyereked véleményét és döntését. Álszent vagy. Ha azt várod hogy más fogadja el a te nézeteidet és véleményedet és dontesedet, akkor te is tedd ugyanazt. Csak olyan elvarasaid legyenek a másik felé amit te is teljesitesz szívem! De már előző mondatodban elmondtad hogy te nem fogadnád el családon belül.


En elfogadnam a gyerekemet úgy ahogy van. Van egy másfél éves fiam, férjemmel jött már szóba ez a téma, és mindketten azon a véleményen vagyunk hogy nem fog érdekelni hogy a fiúkat vagy a lányokat fogja szeretni. Mi normálisan fogjuk felnevelni, ha mégis majd a fiúkat fogja szeretni, elfogadjuk, ő élete, és attól még a gyerekünk marad, és ugyanúgy fogjuk szeretni.

2019. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Semmi. A szexuális élete ezen a szinten a magánügye. Szerencsére nem Magyarorszagon élünk, nálunk elfogadott a homoszexualitás, házasságot köthetnek, gyereket fogadhatnak örökbe. Magyarorszagon valószínűleg nehezebben viselnem, de csak azért, mert ott nehez lenne az élete a sok korlátolt gondolkodású között.
2019. jan. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!