Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá ha a gyereke...

Mit szólnál hozzá ha a gyerekedről kiderülne, hogy pont arra a nagyszülőjére ütött akire nem akartad?

Figyelt kérdés

A kérdés csak elméleti!! De ha mondjuk anyósodnak elviselhetetlen természete lenne, és a jellegzetesen idegesítő tulajdonságait megörökli a kislányod. Vagy apósodét a kisfiad?

Kiborulnál ha pont azzá válna a gyereked, aki nagyon nem kéne legyen? Komolyabb dolgokra gondolok, mint pl egy alkoholista nagyapa, egy idegbeteg nagymama stb. Tehát amik tényleg problémás dolgok.


2014. aug. 10. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Az alkoholista, idegbeteg így nem öröklödik, legfeljebb a hajlam.
2014. aug. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zseni vagy, de ez lényegtelen megállapítás volt, szerintem lehetett érteni hogy mire gondolok.
2014. aug. 10. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Azokat a "tulajdonságokat" (pl. idegesítö magatartás, alkoholizmus, elviselhtetelen természet) nem lehet örökölni.


Másodszor meg ha anyós/após annyira ellenszenves, akkor ne vállalj gyereket attól a férfitöl, mert azt nem lehet irányítani, hogy mit örököljön a gyerek.


De ettöl függetlenül nekem eszembe sem jutna emiatt kiborulni.


Ha meg a gyerekböl alkoholista vagy elvsielhetetlen meber lesz, az a TE nevelési módszered "eredménye" és nem az öröklés.

2014. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondom hogy csak elméleti a kérdés!
2014. aug. 10. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
A válasz ettöl függetlenül érvényes - ha a nem kedvelt nagyszülöre hasonlít genetikailag is a gyerek, ettöl még olyan lesz, amilyenre nevelik
2014. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kérdés elméleti, de én megtapasztaltam... a fiam az utált apósra hasonlít kívülről, aki alkoholista. Ez nekem nem probléma, de az zavar, hogy folyton mindenki ezt hajtogatja, hogy tiszta nagyapja... ettől mindig felmegy bennem a pumpa, mert annyira utálom azt az embert. Amúgy csak az ő családja hajtogatja, mert az enyém szerint nagyon hasonlít rám... :D Szóval nem izgat, hogy rá is hasonlít, de az nagyon zavar, hogy ezt folyton a képembe vágják és főleg az, hogy após erre veri a mellét, mintha ettől neki több joga lenne bármire... :/
2015. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!