Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasználnád egy olyan fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasználnád egy olyan fiatal lány helyzetét, aki túl szeretetéhes?

Figyelt kérdés
18 éves, az apja elhagyta, az anyja nem foglalkozik vele, túl érzékeny, azt akarja, hogy szeressék, ezért képes bárkinek hinni, ha valaki azt mondja, szereti, a testi kapcsolatban keresi elsődlegesen a törődést. Kihasználnátok a helyzetet 25 éves férfiként? Mert én most ilyen helyzetben vagyok, de nem akarok szemét lenni.
2011. dec. 9. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem használnám ki. F/23
2011. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem, ha nem szereted, akkor ne áltasd szegényt.

Ahogy leírtad, van elég problémája. Méghozzá a tünetek alapján pszichológiai problémája is.


Persze ez csak az én véleményem, Te döntesz, hogy a lelkiismeretedre vagy az ösztöneidre hallgatsz.

2011. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
ha nem szereted, akkor annak az lesz a vége, hogy nagyon hamar szétmentek, és ha rájön hogy soha nem szeretted, az nagy fájdalmat okoz neki. ha van egy kis lelkiismereted akkor nem használod ki, ha nincs akkor parancsolj, a tiéd, és ásd el magad.
2011. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Ja, Szabadosi János, evvel a névvel számítani lehet rá.:)
2011. dec. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem te is érzed a választ, és meg is adtad magadnak: "nem akarok szemét lenni". Én nem használnám ki, ill. el sem tudnám képzelni azt a helyzetet, amiben kihasználnám, mivel vagy szeretem, és akkor nem használom ki, vagy bár nem vagyok belé szerelmes, de tisztelem, mint embert, ezért nem csapom be. Egyébként ha elfogadsz egy tanácsot: akár szereted, akár nem, nem javaslom ebben a helyzetben a testi kapcsolatot. Elmondhatatlanul instabillá tenné egy esetleges szakítás.

Légy bölcs, és állj mellé - akár csak, mint embertárs, vagy ha úgy látod jónak, mint szerelmese. Sok sikert!

2011. dec. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Nő vagyok de akkor is azt mondom igen.Mert oké rendben hogy szeretet hiánya van de ahhoz muszály neki füvel fával?Akkor nem szeretetre vágyik hanem élvezetre.Volt egy lány aki annyira "szeretetéhes" volt,hogy szétrobbantott egy 3 gyermekes családot.Istápolták ,védték, befogadták a családba és a gyermekorvostól úgy ment haza az anya hogy a kis luvnya ott hempergett 18 évesen a 40 éves urával.A csaj megfogta mindkettőt azt kivágta Őket ,nem tudta megbocsátani én se tudnám.Na ennyire szeretetéhesek csak sajnáltatni tudják magukat a másik ha én szeretre vágyok nem csak manusoktól kérem hanem bárkitől aki szívesen van velem stb...Dugjad azt vágjad kia szűrét...
2011. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De itt egy kivétellel xsak nők válaszoltak...
2011. dec. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
22:38 as ffi voltam (33)
2011. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

"muszály neki füvel fával?"


Valamit félreolvashattál, mert nem emlitette a Kérdező, hogy promiszkuitás jelei mutatkoznának a barátnőjén...

Ebbol gondoltad: "a testi kapcsolatban keresi elsődlegesen a törődést"?

Szerintem a szeretetnyelve a testi érintés, énnekem is az. Ezert van, hogy a szexualis vágy a mély kötődéskor jelenik csak meg, de abban is tudom/akarom megélni, nem másban.

2011. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem!

Bár elég sok nő tartás nélküli nyomorult lett sajnos valamilyen külső sokk hatására (család, szemét szülő, ...stb)és elég sok tetű faszi ki is zsigereli őket.

Pedig ezek nagyon beteg és gyenge emberek, őket inkább erősíteni, támogatni kellene, nem a pö*csödet beléverni.


Vigyázz mert a kaki visszaüthet később, és ugyanígy járhatsz te is egyszer egy imádott nővel hogy kihasznál, megcsal, kicsinál...stb.

2011. dec. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!