Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy magyar férfi roma...

Ha egy magyar férfi roma származású nőt vesz el, milyen szokásokat, szabályokat kell betartania?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti szinten merült fel bennem...meg onnan is, mivel mindig érdekesnek találtam a kultúrájukat.


Mindenkit megkérek, hogy kerüljük a rasszista, trágár megnyilvánulásokat. Köszönöm!



2022. febr. 11. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Téged nagyon vonz tényleg ez a téma.

A múltkor a fordítottját kérdezted.

Én egyébként nem tudok ilyet. Igaz hogy tipikus cigány családot nem ismerek ilyen mélységben, hogy belelássak az efalyta szokásaikba

2022. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Mit kéne? Jó esetben azokat mint egy nem cigány nővel, és nem mézi majd se hülyének, se alsóbbrendűnek a nőt csak mert cigány.
2022. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 NTBS ***** válasza:
81%
Ez egy jó kérdés. Ugye tudod, hogy többféle roma népcsoport él hazánkban. Például oláh, beás stb. Valószínűleg mindegyiknél hasonló elvárások vannak alapszinten, de lehetnek eltérések. Nyilván tiszteld, szeresd, ne csald meg, ne bántsd.
2022. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Na, megint indul az esti műsor?

Tényleg minden felállásban megkérdezte már korábban is... :)

2022. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Semmit szerintem, legalábbis az ilyen párosítású ismerőseimnél nem vettem észre hogy másabb szokásaik lennének mint egy fehér párnak
2022. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Hogyan lehet nem rasszista módon megnyilvánulni egy olyan népcsoportról, aminek pont azon tulajdonságaira vagy kíváncsi, ami az Ő "rasszukra" jellemző?
2022. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Jogos a 6-os kommentje! :)
2022. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

"Ha egy magyar férfi roma származású nőt vesz el"

akkor nem KELL semmiféle szabályt betartani, csak normális emberként együttélniük.

2022. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek szabályok. Viszont nagyon fontos, hogy minél messzebb lakjon a pár a lány családjától! Nem elmélet, tudom, mit beszélek.
2022. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Jogos, amit a 10-es ír...


Nem a nő a probléma, hanem a tesók ..... Ha "olyanok".

2022. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!