Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósom 43 éves, plázából...

Anyósom 43 éves, plázából öltözködik mindig a divat szerint. A hat éves lányomnak 164-es méretű ruhákat vásárolt szülinapjára. Tudja a méretit, mégis nagyobbat vett neki. Azt mondta nem lehet kicserélni, majd bele nő. Hogyan kezelnétek a helyzetet?

Figyelt kérdés
Sajnos rendszerint nagyon kicsit vagy nagyon nagyot vesz neki,ami akciós és még csak nem is szépeket.A nagyságát tudja,mert mindig találkoznak. Vajon miért csinálja?
2010. szept. 11. 14:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%

mert nem érdekli igazán az unokája tudom nekem is ilyen a nagymamám pedig amikor már nem voltam kicsi akkor is inkább vett valami rossz gagyi ruhát ami nem is jó rám mint hogy megkérdezze hogy mit kérsz:S

ha anyósod 43 éves akkor te hány éves lehetsz és a gyereked?

2010. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%
43 évesen nagymama? Hány évesen szülte a fiát? Hány éves a fia? Jézusom, akárhogy vesszük, ennyi idősen még képtelenség nagymamának lenni.
2010. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%

Mekkora a lányod mérete? Mert én ránézésből nem tudom megmondani! (És szerintem az anyósod sem!)



Egyébként meg mond meg neki, ha nem akkora ruhát vesz amekkora kell a lányodnak, kénytelen vagy eladni/elajándékozni.

2010. szept. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Már miért lenne képtelenség? Tegyük fel a mama 18 évesen szülte a fiát. A fiúnak 19 évesen született gyereke. Ez esetben amikor az unoka 6 éves a nagymama bizony 43!
2010. szept. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Lehet tényleg nem tudja, nekem pl nagymamám mindig kicsi melltartót vett:D

Egyszer mikor valamiről beszélgettek, említsd meg enki a kislány méreteit...

vagy ha elég nyíltak vagytok simán szólj neki, hogy legközelebb ha ruhát választ neki, inkább vigyyen el téged is, és együtt vegyetek, vagy csak figyeljen oda améretre.

2010. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg egy ostoba sznob vagy:D
2010. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám is mindig sokal nagyobb ruhákat vásárol a babáimnak mint amekkorák,de azok jól néznek ki,elteszem a szekrénybe,és majd belenől.

Viszont amég ott laktam olyan 14 éves koromtól nekem is mindig L-es ruhákat vásárolt,mikor S-es vagyok,és nem is tetszettek.Nem lehetett vele megértetni hogy vegyen kisebbet,azt mondta ő szemre vásárol,és annak jónak kell lennie.Sosem hordtam.

Ha olyanok azok a ruhák amiket tényleg nem fogsz később sem ráadni a gyerekedre,akkor ajándékozd el,vidd be turiba,vagy add el vaterán.Gondolom már próbáltál beszélni vele,ha mégsem akkor mondd meg neki hogy legyen kedves a megfelelő méretű ruhákat venni,mert ezekkel nem tudsz mit kezdeni,vagy inkább vegyen mást,vagy vegyétek meg közösen...

2010. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
32%
Inkább legyek sznob, mint proli leányanya, aki segélyből él:)
2010. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb kérdd meg, hadd vásároljatok együtt, vagy mondd meg neki a lányod méreteit! [még1x :D]
2010. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
80%

Hát igen, a diplomával nem adnak észt is, max. tanultságot.

Ha meg nincs diplomád, te is proli vagy, tökmindegy mikor szülsz.

2010. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!