Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zárt eszű az egész...

Nagyon zárt eszű az egész családom. Mit tegyek? Már nem bírom ebben a környezetben.

Figyelt kérdés
Nagyon zárt eszű családom van, apámtól kezdve mamámig, bátyám, unokatesóim, mindenki. Sajnos velünk 2 ilyen is él, az egyik apám, a másik az anyja. Kibírhatatlanok. Semmi nem jó amit én csinálok.. minden az ők elvárásaik szerint kell történjen mert különben nagyanyám kikürtöli az egész falunak hogy én milyen vagyok, miket csinálok. Egyszer húztam egy tusvonalat és kitalálták hogy megszállt engem a démon, s hogy biztos sátánista vagyok, persze ezt el is mondta minden ismerősének nagyanyám (akik szintén ilyen zárteszűek) ezért a faluban rossz szemmel néznek rám. Komolyan mondom, már nem bírom ebben a toxikus környezetben, megbolondulok. Nagyanyám olyan csúful néz rám mintha legalább gyilkoltam volna. Apám úgyszintén, de még veszekednek is velem és anyámmal is ugyanezt teszik. Mit tegyek? Nem bírom már tovább így

2022. febr. 19. 05:11
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, mert nem az egész családom (anyám és a tesóm nem)
2022. febr. 19. 05:11
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

Érdemben nagyon nem tudok hozzászólni max annyit minél előbb költözz el, más megoldás nemigazán van.


Még annyit kérdeznék hogy anyukád hogy jött össze egy ekkopra selejttel?


Ezen felül mondjuk gondolkodóba ejtett hogy hogy lehet hogy az ilyennek van asszony/gyerekek, nekem akinek nincsenek ilyen stiklijeim nincs...

2022. febr. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Tesóhoz költözés vagy bárkihez aki nem ilyen?
2022. febr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
86%
Sanjnálom! A normális az lenne, ha a családod támogatna, nem pedig még ők áskálódnának ellened, keltenék rossz híred, hovatovább már "a démonok is megszálltak". Hány éves vagy? Mik a lehetőségeid? Tanulás, munka a legközelebbi városban? Van valaki, akiben megbízhatsz, akivel őszintén lehet beszélni, és segített már bajban?
2022. febr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
30%
Zárt eszűek? Hát, te meg buta. 1:1.
2022. febr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
86%
Költözz el, ha nagykorú vagy.
2022. febr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
25%

Költözz megfelelő eszű csoportba.

.

2022. febr. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom, apád annak idején házhoz vitte a menyecskét. Vagyis anyuci szoknyájára nősült. Így tud kialakulni az, hogy a tokos agyú öreglány uralkodik amíg él. Ha így van, akkor értem, hogy anyud miért nem hagyta ott veletek már rég ezeket a balf.szokat. Hisz semmije nincs amiből új életet kezdhetne. Meg kellene próbálnod olyan helyre menni suliba ahol kollégista lehetsz, hogy el tudj kezdeni kiszakadni ebből a közegből. És úgy alakítani a további életedet, hogy ide már többé ne kelljen visszakeveredned. Borzasztó, mikor a múlt században megrekedt vénasszony keserítheti meg a mindennapokat, az általa "nevelt" fiacskájával karöltve.
2022. febr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
82%
Akkor engem máglyára küldenének a buggyant rokonaid a műszempillámmal, műkörmömmel, tetovált szemöldökömmel és két piercingemmel. Bakker miért élnek az ilyenek?!
2022. febr. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
30%
Ha adod alájuk a lovat, enm csoda, minek velük foglalkozni, gondoljanak amit akarnak.
2022. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!