Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy 28...

Mit gondoltok arról ha egy 28 éves férfi még mindig az anyjától vár el mindent( a srác nem pakol el maga után a dolgait az anyjától várja el, szól hogy törölje le az asztalt). Vajon egy párkapcsolatban is a nőtől ezt várja el? Fog e önállósodni

Figyelt kérdés

#Önállósodni #Anya kedvene
2022. febr. 21. 18:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
83%
Ezt hívják óriáscsecsemőnek, normális nő nem áll vele össze.
2022. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
74%

Nem lesz önálló. A barátnő a második anyja lesz.


Amúgy azt gondolom, hogy erről a jó édes anyja tehet. Nem kellett volna annyira babusgatni, életképtelen csicskát nevelni belőle. Az nem szeretet, hogy a s3ggét is kinyalja. Meg kellett volna tanítani kicsi korában, hogy rakjon rendet maga után. Hogyan kell takarítani, főzni. Hogy működik egy mosógép. Stb stb

Az ilyen élet alól megkímélt lúzerekkel mi lesz, ha anyuka meghal és nem találnak anya pótlékot? Éhen hal? Megeszi a piszok?

2022. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
17%

Ez miért baj, ha ilyen a fiú?

Én is ilyen vagyok és tök jó, hogy anyum mindent megcsinál helyettem. Érdemes olyan barátnőt keresni, aki kicsit anyáskodó, amazon, aki dominánsabb mint a fiú és teljesen jól fog működni a párkapcsolat is.

2022. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
89%
#13, akit te keresel, az nem barátnő/feleség, hanem cseléd. (Mai szóval: bejárónő)
2022. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
83%
Most már tudom, hogy miért lett divat 20+-os fiúknál idősebb barátnőt keresni😁
2022. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
94%

Nem azért de szerintem semmi vonzó nincs abban ha valaki felett anyáskodni kell. Jó hogy a seggét ki nem kell törölni..

Ellátja anyu 2.0 a "kölyköt" utána meg dugjon vele? Szerintem ez a kisbabás életképtelenség kiöli a szexuális vágyakat a nők többségéből.

2022. febr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
80%
Ennek a helyzetnek a létrejötte egyértelműen a nem megfelelő nevelés következménye. Sajnos a nevelés 18-20 éves korra befejezettnek tekinthető, az ilyen férfiember az esetleges párkapcsolatában nem fog hirtelen megváltozni. A dolog azért nem reménytelen, de mivel adott esetben nem lehet kiszámítani a jövőt, jósolni nem érdemes. Nálunk a családban több személy is van, aki úgy lépett párkapcsolatba, hogy a szüleinél lakva soha semmi érdemleges tevékenységet nem végzett a háztartásban, hagyta magát kiszolgálni, ugyanakkor saját családjában gondos családanya ill. családapa lett.
2022. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
83%

Nem hinném, hogy sokat változna

Én apám is ilyen mióta anyámmal együtt van

Mindent ő intéz helyette

2022. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
91%
Örök gyerek marad.
2022. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
98%
Mindig van olyan nő, aki önként és dalolva fogja a kinyalni a s... is. Az ember azt hinné, hogy a nők egy kicsivel igényesebbek lettek, de hát nem. Rengeteg ilyen nőt ismerek, huszonéves, még egy utolsó pohár vizet is elé kell tenni a "férfinek". Anyámnak van ilyen életképes párja. Egy boltba se tud bemenni egyedül vizet venni.
2022. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!