Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 16 éves fiú és 28 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves fiú és 28 éves lány között lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Lehet koztuk szerelem, járhatnak vagy elmehetnek randizni?

2016. nov. 22. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

persze.... én 23 vagyok, barátnőm 30...nem olyan durva különbség, de azért jó pár évvel idősebb nálunk is a lány

de amúgy tökre fiatalos a barátnőm :D együtt röhögünk, meg tényleg tök jól megtaláljuk a közös hangot... tényleg olyan mintha ő is 20 éves lenne kb :D

2016. nov. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ezt te tudod. Egyébként az is más ha az egyik 30 másik 40, mert ott azért más az érettség. Azért egy kiskorú és egy majdnem 30 is más. De ez teljesen rajtatok múlik.
2016. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak igen szélsőséges esetekben.

Egy 16 éves srác még éretlen, csak most ismerkedik a világgal és a másik nemmel. 28 éves nőnek pedig komoly, érett férfi kell, akivel hosszú távra tervezhet, s a kapcsolatuk sem az a tini-kategória. Egy ilyen korban levő nő már a házasságon, gyerekvállaláson gondolkozik.

A nagy korkülönbség miatti szakadék szerintem nem igazán áthidalható köztük.

2016. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
max egyirányú(tippelj melyik)
2016. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet. Ha a lány ismeri a fiút és látja, hogy mennyire érett a gondolkodása, akkor működhet. A gyermekvállalás meg olyan dolog, hogy várni kell vele, akár egykorú a lánnyal lévő fiú, hogy lássák, mennyire gondolják komolyan a kapcsolatot. Ez az idő szerintem minimum 5 év mire teljesen megismerik egymást és akkor már a fiú is 21 éves lesz.:)
2016. nov. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A 28 éves szerintem újra szeretne élni pár dolgot. A fiútól megkaphatja az első izgatott, tapasztalatlan, rajongással és felfedezéssel teli pillanatokat, de nem lesznek egyenlő felek...


12 év rohadt sok idő. Az ember középiskolát, fősulit végez, munkahelyet választ, lakást keres, számlát fizet, szitkozódik ha adóbevallást kell töltenie...


Kb. Öt év múlva már nem számítana, de ilyenkor még sok a korkülönbség.

2016. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!