Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 28 éves férfi vagyok, kissé...

28 éves férfi vagyok, kissé elkeseredve. Merevedési gondokkal! Tippek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hol kezdjem, 28 éves vagyok dolgozom. Eddig vendéglátásban töltöttem mindennapjaim, aztán jött egy kis munkanélküliség. Ami meg is viselt, bár a szexuális életemre nem lehetett panasz. Eközben elkaptam egy vírust, akkor nem kívántam a szexet, majd mikor kihevertem jött az aranyér, akkor épp azért nem volt jó, közben ezek mellett ott vannak a mindennapi tényezők, odáig fajult az egész, azon kaptam magam, hogy a merevedésem eltűnt. Sajnos ezt a párom nem tolerálta, pedig én hoztam fel ezt a témát és kértem segítséget, ő két hónap után megelégelte és fenyegetőzött, hogy neki szüksége van szexuális életre és ha velem nem megy megy mással. Én ezt aláírtam neki, nekem is kellemetlen, de megadtam neki a lehetőséget és 2 év után elváltak útjaink. Most lenne egy nő, de félek belevágni bármibe is, nem akarok becsődölni... Én pszihológushoz nem szeretnék menni, utálom őket. Előbb elmegyek urulógushoz. Azért írok ide, hogy tudtok e tippeket adni, praktikákat, esetleg lehet e ezt vitaminnal helyre tenni, a vitamint azért kérdezem mert nem hogy gyógyszert nem szedtem be 10 éve, de vitamint sem gyógyszer formájában. Jó lenne egy új kapcsolatba, nem problémásan belemászni!

2013. dec. 6. 09:54
1 2
 1/18 anonim válasza:
Én először is egy orvosi kivizsgálást ajánlanék, nem-e egészségügyi probléma van-e a háttérben, gondolok itt pl. a magas vércukorra. A dm-ben is lehet kapni potenciára ható gyógyhatású készítményt, nem kell egyből a viagrára gondolni. A pszichológus nem ellenség, a szex nem "lóverseny" töröld ki az agyadból a félelmeket mert így biztos a "csőd".
2013. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen menj először urológushoz, meg megtudd, szervi gond okozza-e, hogy nincsen merevedésed. Ha orvos kizárja, utána gondolkozz azon, hogy pszichológushoz fordulsz, mert akkor lelki eredetű.

Egyébként az én páromnak is voltak ilyen gondjai, először "félsiker" volt csak nála, aztán 1-2 hét után már az sem. Ez így ment 2-3 hónapig. Eleinte a fáradságnak tudta/tudtuk be, mert akkroiban nagyon sokat kellett dolgoznia, volt, hogy késő este esett csak haza, hulla fáradtan. Aztán amikor elmúlt ez az időszak, akkor már éreztük, hogy ez nem a munkahelyi stressz és terhelés miatt lehet...volt, hogy vitáztunk, már-már magamat is elkezdtem hibáztatni, hogy biztosan nem kíván már, velem lehet problémája stb. Végül elment orvoshoz, ahol kiderült, hogy prosztata gyulladása volt, aminek semmi más tünete nem volt "csak" az impotencia. Kapott rá gyógyszer, és különböző kapszulákat amiket vény nélkül lehet kapni, vitamin jellegűek. 1 hónap alatt helyreállt, és azóta sincs ilyen gondja. Ő 31 éves.

Szóval, rövidre zárva, először doki, mert sosem lehet tudni mi állhat a háttérben.

2013. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont a stresszt kellene ledobnod magadrol.


"neki szüksége van szexuális életre és ha velem nem megy megy mással"

Szerintem akkor ott volt rajtad egy bizonyitasi kenyszer, amibol majd egy kovetkezo no remelhetoleg kigyogyit. Talan mar a mostani.

2013. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

Urológus.

Teljes kivizsgálás.

Szexuálpszichológus. (itt hidd el, semmi gáz nem történik és nagyon jó tanácsokat tudnak adni (tapasztalat)

Kineziológus.

Ezeket próbáld!

2013. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Csak megkérdezem: egyedül sem megy?
2013. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Deríts ki az okát. Ha orvosi (pl. érrendszeri dolgok is okozhatják), akkor gyógyszer, kezelés..stb. megoldja. Ne zárkózz el ennyire a gyógyszerektől, lehet ez oldja meg a problémádat. Házi praktika erre szerintem nem létezik, vagy komolyan veszed a dolgot, vagy nem, és beletörődsz.

Ha pszichés eredetű, akkor szexuálpszichológus tudná feloldani ezeket a lelki gátakat. Én mindkét szakembert felkeresném (urulógus, pszichológus).

Az a baj, hogy ha nem lépsz, akkor pl. emiatt nem mersz belevágni az új kapcsolatba. Ami egy újabb kudarcélmény, ez megalapozza, hogy az önbizalmad még jobban lecsökkenjen, és soha nem fogsz kiszállni ebből az ördögi körből. Kezd el a "kezelést" akármi is a probléma, közben meg ne szalaszd el az alkalmat az új jelölttel. Szerintem lehet, hogy simán melletted állna, nem minden nő adja ki a pasi útját az első adandó problémánál.

2013. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy rá sem (az új célpontra) merevedek... Pedig a szimpátia kölcsönös, a flört is megvan. Eddig sosem voltak ilyen gondjaim, ehhez túl fiatalnak érzem magam, a KETTES kommentelő válaszát köszönöm, megfogadom és ahogy tehetem irány a doki, de az agydokikat akkor sem szeretem. a HARMADIK kommentelőnek, a volt párom, két hónap után jelentette ezt kis amit leírtam, valahol megértem de fáj is. Szinte minden nap volt hancúr és egyszer csak beütött a ménkő...
2013. dec. 6. 10:13
 8/18 A kérdező kommentje:
Esetleg normális, szexuálterapeutát valaki tud ajánlani? Mivel keresgéltem a neten elég sokat és a legfrissebb frissítés 2004(ben) volt ezért le is tettem róla... NEM, egyedül sem kívánom, félárbóc... Nem megy, még pronófilmet is bevetettem, pedig soha nem használtam ezt a megoldást, az újság sem segít...
2013. dec. 6. 10:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudok, de kiírhatnál egy konkrét kérdést, hogy melyik városban keresel. Szerintem biztos van aki segít legalább privátban.
2013. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Shai-Hulud ***** válasza:

[link]

Menj el ide, dr. Török Alexander segített nekem is hasonló problémám volt. Többféle megoldás lehetséges, a doki határozottan segítőkész, és NEM lélekturkász, hanem andrológus.

Részemről 100%-os a gyógyulás, egyáltalán nincsenek szexuális problémáim.

Kívánok Neked is teljes gyógyulást!

2013. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!