Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a szüleim...

Miért akarnak a szüleim folyamatosan bulizni küldeni?

Figyelt kérdés

Nincs sok haverom, akik vannak, azok se ilyen bulizósak, meg úgy nagyon nem is találkozok velük sulin kívül...

Barátom 1 hónapig kint volt külföldön, előtte nyáron melózott, és így csak heti 1x találkoztunk, akkor meg pláne nem bulizni megyünk.. :)


Szóval egész nyáron, szinte minden nap azt hallgattam, hogy én miért nem megyek bulizni, meg szórakozni haverokkal.. :O Apa mindig felajánlotta, hogy bevisz, hazahoz, még buszoznom se kelljen.


Amúgy mindent megengednek.


15/L


2010. szept. 11. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Valószínű nem akarják, h úgy tölsd el a fiatal éveid, mint ők...
2010. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még csak 15 vagyok, hányszor mehetek még bulizni.. Legtöbb helyre be se engednének :D

Különben is, nekem nem ez jelenti a szórakozást, inkább elmegyek sétálni vagy mozizni a barátommal, nem a seggrészeg korombeliek között vagyok.. :/

2010. szept. 11. 21:30
 3/6 Leila3 ***** válasza:
Ha Te így jól érzed magad ( és leírtad hogy igen ) akkor ne változtass ezen! Azért járj bulizni,mert szeretsz szórakozni,és táncolni,ne azért,mert a szüleid küldenek mindenáron! Más szülő meg félti a gyerekét,és nem akarja,hogy menjen,főleg a mai világban. Főleg ha nem tudsz a barátoddal menni,mert gondolom hogy vele is akarnál. Tényleg van még időd bulizni,és sok helyre tényleg nem engednek be 18 év alatt.Mondd el ezeket a szüleidnek,hátha megértik.Úgyis akkor mész majd,amikor te akarsz,nem amikor ők akarják. :-)
2010. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondtam már nekik mindent.. :/

Barátommal mennék szívesen, de most már nincsenek annyira jó bulik, meg tanulni is kell =(

2010. szept. 11. 22:07
 5/6 anonim válasza:
Lehet azért küldenek, hogy addig kettesben lehessenek kicsit...
2010. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van tesóm is, aki mindig otthon van, és amúgy se szeretik a szüleim egymást, szóval ez nem lehet.. :D
2010. szept. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!