Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a lányok a fiúknak folyamatosan valami szerelmetes dolgot gravíroztatni?

Figyelt kérdés
Minden második ajándékozós kérdés arról szól, hogy mit akarnak gravíroztatni és hova. Egyszerűbb lenne a srác homlokára alkoholos filccel ráírni hogy ,,van barátnőm", azt legalább egy napig viselni is fogja.
2008. dec. 11. 18:44
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért mert nincs más ötletük, ugyanis kedves fiúk, ugye tudjátok, hogy nektek sokkal nehezebb ajándékot kitalálni? És aki már több éve együtt van a párjával, az már szerintem kifogyott az ötletből. Szülinap, névnap, Karácsony... gondolj csak bele:) Ennek ellenére én nem gravíroztatok semmit a páromnak, kitaláltam valami jobbat ;)

Szia

2008. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Oké, de a karkötőt anélkül is át lehet adni hogy ráírnád hogy ,,szerelmedtől, Juliskától" :)
2008. dec. 11. 18:49
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van, de úgy személyesebb egy picivel, ha ott van a lány neve. Vagy nem?:)
2008. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Pffffffff nem gondolod hogy ez nevetséges! Biztos nem volt még olyan párkapcsolatod hogy igazán szerelmes lettél volna! És miért baj az ha kimutatják az érzelmeik és ilyet gravíroztatnak bele? ha zavar akkor pedig ne kattints rá az ilyen kérdésekre nem vagy köteles elolvasni és segíteni!
2008. dec. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ezt most kinek szántad, a kérdezőnek?:D
2008. dec. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen neki:D
2008. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Azért mert az átlag nő vakultan szerelmes, némileg féltékeny, és nem elég kreatív (és ez rám is vonatkozik). Szerintem a közös fényképpel díszített párna sem jobb, sőt... Beleillene a "Hogyan veszítsünk el egy pasit 10 nap alatt"-ba.


Lányok, ha már gravíroztatni akartok, olyat vésessetek, ami csak kettőtöknek érthető, kettőtöknek egyértelmű. A "Szeretlek mókuci" feliratú akármicsoda amúgyis unalmas, és kicsit sem személyes...

2008. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

én voltam az,aki kérdezte a gyújtós gravírozást!

nos,nagyon régóta vágyik egy szép,tölthetős fémgyújtóra...Zippora nem telik,abba nem gravíroztatnék pedig...

szeretném ha tudná h tiszta szívemből adtam,és így sokkal személyesebb és mindig eszébe jutok majd remélhetőleg...

2008. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
29%
és tök ciki mások előtt. Hát én kiröhögném a párom, ha ilyet adna. Igaz én nő vagyok. Nem vagyok az ilyenek híve, meg a szíves párnáé sem. Ez annyira gyerekes sztem, nekem mindig a kis 13éves fruskák jutnak erről eszembe. Ha igazán ismered a párod, akkor sztem sokkal személyesebb és egyedibb ajándékot is ki lehet találni ezeknél. És most lehet lepontozni.
2008. dec. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

pl?mondjatok egyedi ajándékokat...

én eldöntöttem h gyújtót kap,mert arra vágyik...szíves párnát meg még nem kapott....

2008. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!