Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy a szulok ilyen...

Normalis, hogy a szulok ilyen korlatokat szabnak es folyamatosan, , zsarolnak" ha nem azt teszem amit ot akarnak?

Figyelt kérdés

Anyammal sose volt felhotlen a viszonyuk foleg miota elkezdtem foglalkozni a fiukkal (16 eves korom utan).


Akkoriban 1. 5 evig jartam egy fiuval akit ki nem allhattak. Folyamatosan eltiltottak tole, vegul szakitottunk.


Kesobb megismerkedtem egy masik fiuval akivel nagyon jol alakultak a dolgok es par honap mulva ossze is jottunk. Jelenleg 3eve vagyunk egyutt. Mondanom se kell ot is utaljak!


A kapcsolatunk eleg bonyolult, o messzebb lakik hetente egyszer talalkozunk, o jon ,, hozzam,, ami annyit jelent, hogy az utcan es aż autoban vagyunk kb 9honapja megy ez igy.


En meg suliba jarok, tehat keresetem nincs.


Igy az a szabaly ervenyesul nalunk hogy aż van amit itthon megszabnak. Heti egyszer mehetek el itthonrol szombat du. Este 9-re haza kell ernem ha nem, akkor belulrol az ajtoban hagyjak a kulcsot, hogy ne tudjak bejonni. Mivel a paromtol sok aprosagot kaptam a 3ev alatt, ezert a szulok bosszubol nekem nem vesznek semmit. Se egy dezodor, se egy tusfurdo, se tampon, semmi... Olyan, hogy az ejszakat nem toltom itthon lehetetlen, mert akkor tobbet nem tehetem ide be a labamat....


Kb 2 hete osszevesztem a szuleimmel, mert nem mondtam el nekik, hogy nincs iskola, es a baratom eljott, hogy talalkozzunk, es egyutt elintezzunk par ugyet delelott a varosban. Persze ez kiderult, mert veletlen osszetalalkoztunk apammal.


Azota kezzel kell mosnom a ruhaimat, mert anyam bosszubol nem mos ram, amiert ilyen nagy bunt kovettem el. A gepet nem hasznalhatom mert azt nem en vettem, viszont az ujjaimon mar bor sincs a mosastol.


Normalis, hogy ilyen korlatok kozott kell elnem 21 evesen? Raadasul anyam rendszeresen turkal a taskamban, multkor szemrehanyoan a fejemhez vagta, hogy en miert tartok ovszert benne. Mult heten kipakolta az egesz szobamat, hogy atkutathassa...


Masnak is ilyenek a szulei vagy csak aż enyemek lepnek tul minden hatart??


2011. okt. 23. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Viszont ezen változtatni csak Te tudsz azzal, hogy a saját lábadra állsz. Elköltözöl és fenntartod magadat.
2011. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális. Egy szülőnek elsősorban támogatni és szeretni kell a gyerekét, nem ott belerúgni ahol lehet...

Nagyon rossz érzés lehet hogy a családod nem kedveli azt akit szeretsz. De miért nem, a fiú tök rendben van?


És igen: költözz el onnan és állj a saját lábadra.

2011. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
állj a sarokba
2011. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem normális.

Valószínűleg azért csináljak,hogy ne költözz el tőlük és ne legyen barátod.

2011. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez igy is lesz. Aprilisban befejezem a sulit es elmegyek innen. Mar mennek most is de egy 2 eves felsofoku kepzesre jarok, ami sajnos iskolarendszeru kepzes, nem hallgatoi jogviszony igy minden nap bent kell lennem 8-3-ig. Meg ejszaka jarhatnek dolgozni de azt hosszutavon nem birnam.
2011. okt. 23. 17:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Jézus! az én szüleim is utálták az összes barátomat. èn 19 évesen leléptem, szerintem neked is le kellene! nincs vmi megoldas h a baratoddal osszekoltozzetek?
2011. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A baratommal az a problemajuk, hogy szerintuk csunya.. Illetve keveset keres (havonta 120 -at). Nem iszik, nem dohanyzik, nem jar bulizni, 5 eve dolgozik. Amiben tud segit mindig, ugyhogy nem tudom mi a problema vele. Szerintuk hozzam egy helyesebb, penzesebb pasi illik...
2011. okt. 23. 17:18
 8/14 A kérdező kommentje:
Hozzajuk mehetnek, de nekem a suliba be kell jarnom minden nap, o meg ugye nem erre lakik, hanem tolunk (autoval) tobb mint egy orara egy kis faluban. Raadasul neki a munkahelye megint egy masik varosban van.. Eleg hulye helyzet minden szempontbol.
2011. okt. 23. 17:21
 9/14 anonim ***** válasza:

szegénykém.... nincs valami barátnő, nagyszülő? esetleg tényleg a baráthoz költözni? ha 3 éve együtt vagytok az már kapcsolat... az ő szülei nem értenék meg, hogy arra a pár hónapra odaköltözni? barátod dolgozik?


én jóban vagyok anyukámmal, nem azért nem lakok otthon, messze van a sulim nagyon, koleszos voltam. közben barátom befejezte a sulit, már dolgozik, engem ő tart el amíg nem végzek. örömmel teszi, és még a diákmunka pénzem sem engedi a közösbe adni... nem élünk luxusban, de megvagyunk :) pici albérlet, visszafogott mindennapok. de tavaszig kibírjuk, remélem lesz munka.


ilyen szülöktöl menni kell, valszeg az elcseszett gyerekkorát rajtad töltik ki. sokszor az ilyen "szigoru" szülök nagy r!bancok voltak anno, és nem akarják h a gyerek is ilyen legyen. de lehet más oka is. a lényeg h nem normális, menekülj.

2011. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bejárni nem tudsz busszal? az uj helyen én is másfél orát buszozok minden nap suliba, de elég hülyén járnak a buszok, alig jönnek, 2-3 óránként. nincs másik suli átiratkozni ahol ugyan ezt tanulhatnád? mert akkor sajnos ki kell birni áprilisig. a szüleid meg hülyék, már bocs. nem mindegy nekik h hogy néz ki? meg mennyit keres? ne az legyen már a lényeg. az a fontos h dolgozik. meg majd te is fogsz. aztán majd csodálkoznak ha hálából le sem szarod majd öket, amiért ezt müvelik veled?
2011. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!