Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amire készülünk nem szép...

Amire készülünk nem szép dolog, de már a család nem bírja ezt tovább.Mit és hogyan tennétek a helyünkben ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Úgy egy évvel ezelőttig édesanyámmal, mamámmal és bátyámmal éltünk egy családi házban, mikor is Pécsről felköltözött hozzánk az unokaöcsém (pesti munka miatt). Egy ideig elvoltunk, munkája is volt, de az utóbbi időben (3-4 hónapja) alig, vagy egyáltalán nem jár dolgozni. Egész nap alszik, keresztbe szalmát nem tesz. Kijelentette, hogy "szaros kétszázezer nettóért sehol nem fog dolgozni". Megjegyzem iskolai végzettsége kimerül a 8 általánosban... Most bepalizták valamiféle termékforgalmazásra, szerinte ezzel megváltja a világot, szerintünk az ő beszédkészségével (bunkó, flegma gyerek amúgy) egyenlő a lehetetlennel. Mérhetetlenül unjuk, hogy a 74 éves mamánk napi 8-10 órát dolgozik. neki pedig egész nap színét se látjuk. Apja anyja külön él, lehetőségük lenne törődni az elfajzott kölkükkel, de kényelmesebb ha nem vesznek róla tudomást. A család szerint akkor tudunk rajta igazán segíteni, ha hazaküldjük Pécsre, azért vannak ELVÉGRE a szülei, hogy neveljék...

Ha valaki tudna ötletet adni, hogy hogy lehetne ezt megoldani a lehető legbékésebb úton, várjuk válaszát.

(néhol nyers stílusért bocsi, de ELEGÜNK VAN belőle.)


2008. dec. 16. 16:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
19 37 es vagyok ! Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ez a pénz 8 általánossal rendelkezönek ????? Akkor persze hogy küld el, én leirtam 20 éves munkaviszony után sokkal több végzettséggel , nem találok ilyet, erre már nem tudok mit mondani / lányom most 8-os ! / ja ez csak eszembe jutott :D
2008. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak BRUTTÓ 80ezret fogok kapni februártól, akkortól kaptam munkát. Komolyan, adja már meg ennek a cégnek a nevét és elérhetőségét, akik "szaros 200ezerért NETTÓBAN" munkát adnak, felkeresem őket, nekem tudnának-e valamit. Pályakezdőként örültem egyáltalán, hogy kaptam munkát, de még az se szakmámbeli meló.
2008. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!