Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez? A párom a...

Mit jelent ez? A párom a telefonját lekódolta, (szóval semmit sem tudok rajta megnézni) és ha itthon van mindig le van némitva a telefonja! Mit jelenthet ez? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

7éve vagyunk együtt,van két gyermekünk..kisebb nagyobb vitáink vannak mostanság,és természetesesn együtt élünk.És a telefonjával ilyet soha nem csinált!

Tudni kell hogy félreérthető sms-t találtam (de aztán megbeszéltük..és nem volt ez lényeges),és ezután kódolta le..telefonálni tudok,ha beirom a számot,de sem a hivott számokat,sem üzenetek se semmit nem láthatok,kiirja hogy irja be a telefon kódot.és általában le van némitva teló.az ő telója előfizetéses,az én nevemen van.kérdeztem hogy ezt miért csinálja és azt mondta hogy ne legyen sok a telefonszámla...:D de hát könyörgöm,azt hivok fel a telójáról akit akarok) nem értem hogy mi van vele) ki mire gondolna ezek után.(próbálgattam a telefonkódot beirni..de nem jöttem rá a kódra:D sajnos))))

(egyébként az ő telójáról szoktam telefonálni,mert azon mindig van pénz,az enyém meg dominos.köszönöm


2010. szept. 12. 12:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
nem normális hogy kódot tett rá..mégis mire kellene gondolnod?egyébként ha a te neveden van akkor kérhetsz híváslistát és meg tudod nézni hogy milyen számokat hívott és mennyi sms-t küldött.
2010. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
szerintem csak bepöccent rád, hogy megnézegted az sms-eit... azért ez mégiscsak magánügy, ha megbízol benne ne nézegd, és valószínűleg lekódolni is azért kódoltatta le mert kíváncsi h turkálsz e benne
2010. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Gáz az egész, hiszen nincs bizalom. Gáz, hogy nézegeted a telefonját, de még nagyobb gáz, hogy ő meg lezárja. Hiszen ha nem lenne rejtegetni valója, nem lenne miért lezárnia. Ilyen egyszerű.
2010. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha a Te neveden van az ő telója, akkor kérj egy részletes telefonszámlát, amelyik szám nagyon sűrűn szerepel, annak nézz utána. Nem akarlak elkeseríteni, de valamit (valakit) nagyon titkol.
2010. szept. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Én is azt gondolnám, hogy ezt azért csinálta, mert megharagudott, hogy belenéztél az sms-ek közé (én is a falra másznék ettől), de az már gyanús, hogy mindig le van némítva.
2010. szept. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után gondolom már dúl a harmónia, megértés és bizalom köztetek!!! Tudhat valamit, hát nem bejött neki.

:S

2010. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%
"egyébként az ő telójáról szoktam telefonálni,mert azon mindig van pénz,az enyém meg dominos." Elötte meg azt írod, hogy telefonálni tudsz vele... Legalább ne hazudnál. Érdekelnének az sms-ek. Amúgy én is bepöccenék ha a telefonom nézegetnék.
2010. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

A kérdező teljesen jól írja, semmit sem hazudik kedves előző, csak olvasd el figyelmesen. Pont az a lényeg hogy a kódolásra adott magyarázat hazugság, de még mekkora :)


Nyilvánvalóan olyan dolgok vannak a telefonján amit nem akar megosztani veled. Lehet hogy nem szeret smseket törölgetni meg nem akarja a híváslistát állandóan törölgetni, tehát olyannal beszél sűrűn, akit te nem kell hogy ismerj. ez vagy nő, vagy kétes üzlet vagy ilyesmi. Ez azért elég egyértelmű :)


Nem tudom mit csinálnék. Szerintem van valakije. Talán megpróbálnám megbeszélni vele, hogy mit akar. de valószínűleg még ő sem tudja. Amit esetleg tehetsz, hogy ha nem válaszol egyenesen, megmondod hogy úgy érzed valami akkor sem stimmel nála, úgy érzed hogy titkolózik és van más valaki a képben, de nem fogod faggatni, de te így veszed. És tényleg hagyd, viszont elkezdenék külön programokat csinálni, amennyire lehet. Többet találkozni barátnőkkel, jógára járni, táncolni menni (tanfolyamra pl) és letojni hogy mit csinál. Ha észreveszi magát, és fontos vagy neki, akkor változtat, ha nem, akkor esetleg tényleg alkalmad lesz mást megismerni és békében elválni. Én nem pártolom azt, hogy gyerekek miatt együtt maradni, mikor egyik félnek sem jó igazán. se a pasinak mert másba szerelmes, se a feleségnek, mert emiatt nyilvánvalóan szenved. De mindenesetre ne haragudj rá, hátha dobja a másik nőt mert rájön hogy tévedett. és nem biztos hogy tényleg történt köztük valami.


32/N

2010. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
És kérlek hanyagoljátok azt hogy tanácsot kérek és közben hazudok..ha félreérthető volt valami kérdezz..köszönöm
2010. szept. 12. 13:04
 10/23 anonim ***** válasza:

enyém is le van kódolva, meg férjemé is, mert a kisfiam, ha megkaparintja boldog-boldogtalant felhív. szóval a telefonkód azt a célt szolgálja, hogy ne lehessen hívni róla, legalábbis az enyém az első 4 szám bepötyögése után azonnal kéri a kódot, sms-ek megnézéséhez (küldéshez már igen) és az alkalmazások megnyitásához viszont nem kér. bár lehet, hogy a felhasználó beállíthatja, hogy mik legyenek lezárva, ezt nem tudom.

Egyébként nálunk is volt egy olyan időszak, hogy gyanakodtam rá és ellenőriztem. Kapott egy visszahivást kérő sms-t egy nőtől, akit állítása szerint alig ismert. én nehezen képzelem el, hogy valaki egy majdnem idegennek visszahivást kérő smst küld, hogy hivjámá vissza wazze..., de mindegy. onnantól folyton kérdezgettem, hogy ki hívta, mit akart, mit írt, sőt meg is néztem, amire ő úgy reagált, hogy átkódolta és lenémítva tartotta. de nem volt túl kreatív és kitaláltam a kódot, így nem tudta és továbbra is nézegettem. utána szégyeltem magam nagyon, mert amikor szúrópróbaszerűen egyszer-egyszer megkérdeztem ki kereste, tényleg azt láttam a hiváslistában amit mondott. szerintem csak berágott a párod és azért kódolta le. de a legjobb, ha higgadtan megkérdezed tőle.

2010. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!