Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szintén a nagymamájukkal...

Akik szintén a nagymamájukkal egy fedél alatt élnek és megőrülnek tőle, mit tesztek?

Figyelt kérdés

Nyilván költözés nem opció, arra nincsen pénzem pályakezdőként, illetve szinte még jó is, mert ha egyedül élne szerintem felgyújtaná a házat (amiket művel) így tudok figyelni rá, mivel otthonról dolgozom de kikészíti az idegeimet teljesen. Idősek otthonába nem megy, arra van esze, és amikor a háziorvostól akarok gyógyszert kérni neki, azt mondja nem kell neki mert teljesen rendben van az öreglány.--> Nagyon tündérien álcázza a rendes embert, mintha valami kiképzést kapott volna, csak az ismeri igazán milyen rhadék aki együtt él vele.

Csak olyanok válaszait várom akiknek szintén van ilyen tapasztalata.


2022. márc. 1. 11:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Mi felváltva vigyázzunk rá így tudod mindig valakit hibáztatni.
2022. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
mi a problema tulajdonkeppen? mivel keszit ki teged?
2022. márc. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szros utcai cipővel megy be a fürdőszobába, hülyeségeket beszél, ordibál, szid minket ha rájön az öt perc, kétszínű, beletúr az orrába és úgy süt- főz (mert hát azért egy nagymamit nem tudsz lebeszélni arról h ne tevékenykedjen valamit) a drótokat kihúzza a kertben, hogy a kutya lába szépen beleálljon, a bútorokat olyan helyekre teszi a házban h meg se lehet mozdulni és ha szólunk neki h ezt most miért csinálja akkor mi vagyunk természetesen a barmok, folytassam?
2022. márc. 1. 11:57
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
De, a költözés az opció. Tudom, a pénze, háza kell, csak az öreglány nem.
2022. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
otthonba vele
2022. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

2

Azzal, hogy létezik. Aki nincs benne, úgyse érti, le se lehet írni szavakkal, hogy tudnak öreglányok tönkretenni fiatalokat, de igazából akárkit.

Én szerencsére nem élek vele, de egy faluban és így is kb mindennap gyomoridegem van tőle.

Nem tudsz költözésen kívül semmit tenni, ha nagyon össze veszel vele, max megfenyeget, hogy kinyírja magát, de semmi különös nem fog történni.

Max annyit tudsz tenni, hogy lexarod. Nem figyelsz rá, annyival válaszolsz hogy, aha, oké, majd bekapcsolod neki a tévét, te meg magadra zárkózol, hogy dolgoznod kell.

2022. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
25%
Még jó hogy nem lehet otthonba kényszeríteni, mert elvennék az otthonát a fiatalok.
2022. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem demens amugy?


En dolgoztam demens nenivel. Erdekes mod eleinte a neni a rokonok elott tokeletesen tudta magat tartani. En meg hiaba mondtam a fianak, hogy nincs jol a mama, ahh hat tok jol elbeszelgetunk, csak feledekeny. 😳🙄🤦‍♀️

2 honapra ra mar a sajat fiat se ismerte fel es megtamadta, hogy mit keres ott, takarodjon kifele.


Gyogyszerek segitenek vagy meg az etkezes javit az agy allapotan.

2022. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Én átérzem a helyzetet. Egy időben én is éltem nagyszülővel, hogy tudjak spórolni a lakhatáson, de nagyon hamarabb feladtam, inkább albérlet.

Mikor jössz, hova mész, kivel leszel.

A higiéniai dolgok. A wc-t csak időnként húzza le, hogy spóroljon a vízen. Stb stb stb.

2022. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Nekem van egy ismerősöm, ők 5-en élnek egy fedél alatt, abból az egyikük idős demens. Gyakorlatilag 0-24-ben felügyelet alatt van, nincs olyan perc, hogy valaki ne legyen otthon. Ez nagyon megnehezíti az életüket.


Nagyon rossz lett a természete, orvoshoz nem akar menni, a családból csak egyvalaki tud vele szót érteni (az is furcsa mód az én ismerősöm, aki amúgy a menye, tehát nem is vérrokon). Korábban még járt egyedül a kocsival, de volt valami kisebb balesete, és a balesetből semmire nem emlékezett, pedig tényleg csak valami koccanásról volt szó. Azóta kocsival nem mehet sehova, de nem úgy van ám, hogy csak úgy el lehet venni tőle a kocsikulcsot, mert azért is kikelt magából, ehelyett a másik kocsival keresztben parkolnak, hogy ne tudja használni a kocsiját.


Tényleg embert próbáló ilyen emberrel együtt élni. Be akarták adni speciális otthonba, de egyszerűen nincs hely sehol, várólistán vannak.

2022. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!