Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válás után egy fedél alatt...

Válás után egy fedél alatt (külön lakrész) párt fogadni lehet?

Figyelt kérdés
1 éve váltak el, de nem vették még meg a házat (vidéki kisváros, egyszer csak elkel) Van két gyerekük (12 évesek) Páromnak van egy külön bejáratú - közben átjárni is tud a nagy házrészbe - szoba és fürdőszobája, konyha nincs, fent szokott enni, rá is főz a voltfelesége. Voltam már ott egyszer-kétszer, de nálam szoktunk lenni. A gyerekeket ismerem, a voltfeleséggel is találkoztam már, nem tűnik vészesnek. Most 2 hétig nem tudok hova menni, azt mondta beszélt a voltfeleségével is mehetek oda. Persze nem kell étel, meg semmi, de odamehetek én 2 hétre? Illik, nem illik? Visszautasíthatom ha hívott, a nő is tud róla?
2013. máj. 18. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos nem mennék, mégiscsak elég ciki helyzet ez... Még ha a párodnak nem is tűnik fel, azért a volt feleségnek biztos szúrja a szemét, meg rosszul esik neki. Bár nem tudom, miért váltak, milyen körülmények között, de az nem egészséges hogy együtt laknak, és odajár a másiknak az új párja... :S
2013. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha jól értem te vagy a férfi barátnője. Elég morbid helyzet, jogilag mehetsz, semmi akadálya, erkölcsileg is, hiszen elváltak. De akkor is fura helyzet. Viszont a volt felségnek nincs ellen kifogás, ez biztató...de mégis na.
2013. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mehetsz, ha én lennék az ex engem nem zavarnál. Ők már úgy tűnik barátok és elfogadják egymás életét teljesen.
2013. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A volt feleségének is van kapcsolata, csak nem komoly, ő állítólag még nem akar. Azt mondja békében váltak, elhidegülés miatt, az átjárást próbálják minimálisra csökkenteni. Amúgy is sokat dolgozik, vagy nálam van. A gyerek szoktak lemenni hozzá.
2013. máj. 18. 19:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint azt mondja nem szoktak együtt üldögélni. Néha a gyerekekkel kártyáznak, társasoznak.
2013. máj. 18. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: Akkor módosítok az álláspontomon :D Menj oda, csak próbáld meg tényleg elkerülni őket
2013. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam egyértelműen, hogy ő nem hordja oda a férfit:)
2013. máj. 18. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem mennék oda a helyedben...

Bár nem is kezdenék olyan férfivel, aki az exnejével él. Bizarr nekem, de lehet én vagyok rosszul összerakva.


24N

2013. máj. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!