Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is hátsó szándéka...

Szerintetek is hátsó szándéka van? Ez mennyire undorító màr?

Figyelt kérdés

Férjemmel 5 éve vagyok együtt, testvére ez idő alatt kb 4 mondatot váltott velem önszántából. Igazából általában próbált minden családi összejöveteleken ignorálni, mint ha nem is léteznék.

Felújításban vagyunk és mivel apukám kőműves rengeteget segít nekünk. Sógoromék is felújítanak, férjem régebben felajánlotta nekik apukám segítségét, aminek nem örültem, mert bunkó módon közölték,pedig erről nem volt szó, de mondták hogy pénzt biztos nem fognak neki adni...


Megmondtam a véleményem és azt is, hogy ahhoz képest hogy sógorommal nem vagyunk jóban, elég bátor kijelentései vannak apukámmal szemben. Végülis apukám elment segíteni férjem miatt.


Most fürdőszobafelújítás előtt állnak és érdekesmód sógorom nagyon kedves hozzám, most már nem ignorál, beszélget, kérdezősködik, mosolyog rám.


Úgy gondolom megint arra számítanak, hogy fel lesz ajánlva apukám segítsége,hogy még több pénzt tudjanak megtakarítani, de férjem szerint rosszul gondolom...

Igazából eszem ágában sincs megkérdezni apukámat, hogy elmenne-e hozzájuk segíteni a két szép szemükért..

Szerintetek is rosszul gondolom?

Ugyan mi másért lenne kedves hozzám?

Most komolyan ez nem undorító?



2022. márc. 12. 15:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Penzert sem!!!! Undorito es nagyon atlatszo!!!
2022. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A sógorod nagyon számító, higgy a megérzésednek. Pénzért esetleg elmehetne apukád segíteni, de ne mondjon le emiatt semmi más munkát az apukád.

Apukád ennyire jószívű és naiv vagy kimaradt valami a történetből?

Ebben az egész szituációban benne van, hogy valaki meg fog sértődni. Legközelebb a férjed elgondolkozhatna és beszélhetne veled, mielőtt más nevében jófejkedik!

2022. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem mondod meg kerek perec a férjednek, hogy rlsőre is bunkóság volt felajánlani a segítséget úgy, hogy nem volt egyeztetve, de többet eszébe ne jusson, mert te fogod rendezni a sorokat.

Elsőre is ha már nem akartál segget csinálni a férjed szájából (megérdemelre volna) lehetett volna annyi eszed, hogy szabad időpontként másfél év múlvai időpontot mondasz - addig sajnos be van táblázva a fizető ügyfelekkel.

2022. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%
Ez a story volt már ugyan így pálinkával fizetés és problémák a sógorral. A kérdések helyett már rég elintézhetted volna. Kezd unalmas lenni.
2022. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem kéne egyrészt más segítségét felajánlani. Ha apukád akar segíteni, majd ő szól nekik, ha nem akkor nem. Nem rátok tartozik, beosztani mások idejét akkor sem ha apukádé, értem, hogy te nem is szeretnéd ezt. Az egész az ő dolguk. Sógorodnak kell segítség beszéljen apukáddal, fizetésben is egyezzenek meg ők, ha elvállalja egyáltalán a munkát.


Az is fura nekem, hogy a férjed, más segítségét ajánlgatta még korábban.

2022. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Mi bajod a sógoroddal, miért utálod annyira, hogy csak rosszat tudsz róla feltételezni? Teljesen hihetetlen, hogy megkedvelt? Te 100%, hogy nem akarsz nyitni felé? Itt keresel megerősítést, amiért teljes szívből utálod?

Csak nem egy irígy, manipulatív, rosszindulatú nőszemély vagy?

2022. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
87%
Pénzt akarna csak.
2022. márc. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
férjem régebben felajánlotta nekik apukám segítségét - én mondjuk biztosan helyretettem volna a tahó férjemet, hogyha apukám nevében ígérget, főleg, hogy ki sem fizették aztán őt.
2022. márc. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

"férjem régebben felajánlotta nekik apukám segítségét" ?????

APUKÁD ajánlhatja fel a segítségét!...

2022. márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!