Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menni vagy maradni ez itt a...

Menni vagy maradni ez itt a kerdes? Kihasznal a csalad?

Figyelt kérdés
Aupair vagyok es ma jott a fordulopont. Rajottem, hogy nem jon be ez nekem, rosszul erzem itt magam. Leirom hogy telik egy napom. Felkelek, beagyazom a gyerekek agyat, ha bepisilt az egyik, kimosom az agynemut. Aztan szetvalogatom a szennyest, mosok, teregetek, szaritoba rakok, vasalok, hajtogatok, helyere teszem. Megcsinalom a gyerek uzsijat, berakom a taskaba, elviszem a suliba, visszajovok. Kiporszivozok, felsoprok, lemosom a konyhapultot, es a falon levo csempet meg a gazt. Rendet rakok a gyerekek nappalijaban, aztan a gyerekek szobajaban. Kipucolom a lenti wc-t, mosdot. Mosogatok, zoldseget vagok, elhozom a gyereket a sulibol, megint mosogatok, torolgetek, rendet rakok utanuk. Ez a mindennapi. Heti ketszer kitakaritom a fenti furdot es felmosok, felporszivozok a hazban. Heti egyszer leporolom az osszes kepet, a karnist, kiporszivozom a fuggonyt, rendbe teszem a kanapet, lemosom az ablakokat. Mindenhez kulon fertotlenitot kell hasznalni es ha marad egy pici folt, mar lecsesznek. En dramatizalom tul, vagy tenyleg rendmanias a no? Sajat bevallasa szerint csak maximalista. Ja a gyerek nem pakol el soha semmit maga utan es ezt most szo szerint kell erteni. Segits kerlek, mert nem tudom velem van e a hiba.
2010. szept. 13. 21:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
78%
igen igen bocsi félreértettem, bébiszitternek gondoltam, de utánanéztem belinkeltem. Bocsika!
2010. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz leülni a nővel ezt megbeszélni? Vagy a közvetitőddel? Ha egyiksem akkor azt javaslom hogy bird ki egy ideig amég nem találsz más helyet, és közben próbálj mást keresni.
2010. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Fél évre szerződtél? Ha igen az nem olyan hosszú. A takarítást fogd fel játékként, kezeld a lehető leglazábban. Csináld meg a munkádat, ahogy kérik. Én akkor is végigcsinálnám, mert a pénzre is szükség van. Hajrá, csak laza gondolatokkal!
2010. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha takarítónőként is fizetnek, elmegy.
2010. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Igen, csak a penz miatt maradnek, de nem tudom lazan felfogni. Mindennap hanyingerrel indul a napom, gyakorlatilag a fonokommel kell egyutt elnem. Fiatal korom miatt is adodhat, hogy lelkileg ehhez meg gyenge vagyok. Itt nincs szerzodes csak szoban. Beszeltem az anyukaval, o sincs velem 100 szazalekosan megelegedve.
2010. szept. 13. 22:09
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

tarts ki, drága, ha már gyűjtesz egy kis pénzt, akkor kereshetsz másik állást.

a szabadnapjaidon meg járj el otthonról, ismerkedj, hátha valaki tud jobban ajánlani, meg te is nézd a hirdetéseket, küldd el az önéletrajzodat, nehogy azt hidd, hogy reménytelen, miért ne keresnének most is au pair-eket?

tudtommal nem szezonális.

2010. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
nem veled van a hiba:)
2010. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato szavakat, termeszetesen folyamatosan keresek mast, csak hat nem latok sok eselyt, mert ezt az egyet is nagyon nehezen talaltam. Pedig nyitott vagyok minden "piszkos" munkara, csak hat olyan johet szoba ahol a szallast meg lehet oldani.
2010. szept. 13. 22:38
 19/24 anonim ***** válasza:

Keress egy mésik családot, mert van rá lehetőség és ilyen módon nem bánhatnának veled.

Melyik országban vagy és melyik városban?

2010. szept. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
húzz el onnan gyorsan !!!!!!!!!!!!
2010. szept. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!