Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menni vagy maradni ez itt a...

Menni vagy maradni ez itt a kerdes? Kihasznal a csalad?

Figyelt kérdés
Aupair vagyok es ma jott a fordulopont. Rajottem, hogy nem jon be ez nekem, rosszul erzem itt magam. Leirom hogy telik egy napom. Felkelek, beagyazom a gyerekek agyat, ha bepisilt az egyik, kimosom az agynemut. Aztan szetvalogatom a szennyest, mosok, teregetek, szaritoba rakok, vasalok, hajtogatok, helyere teszem. Megcsinalom a gyerek uzsijat, berakom a taskaba, elviszem a suliba, visszajovok. Kiporszivozok, felsoprok, lemosom a konyhapultot, es a falon levo csempet meg a gazt. Rendet rakok a gyerekek nappalijaban, aztan a gyerekek szobajaban. Kipucolom a lenti wc-t, mosdot. Mosogatok, zoldseget vagok, elhozom a gyereket a sulibol, megint mosogatok, torolgetek, rendet rakok utanuk. Ez a mindennapi. Heti ketszer kitakaritom a fenti furdot es felmosok, felporszivozok a hazban. Heti egyszer leporolom az osszes kepet, a karnist, kiporszivozom a fuggonyt, rendbe teszem a kanapet, lemosom az ablakokat. Mindenhez kulon fertotlenitot kell hasznalni es ha marad egy pici folt, mar lecsesznek. En dramatizalom tul, vagy tenyleg rendmanias a no? Sajat bevallasa szerint csak maximalista. Ja a gyerek nem pakol el soha semmit maga utan es ezt most szo szerint kell erteni. Segits kerlek, mert nem tudom velem van e a hiba.
2010. szept. 13. 21:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

[link]


Check it out, honey!^^

2010. szept. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez a csalad cselednek tart teged. Gondoljak, hogy neked az is hatalmas fizetes, amit adnak, mert Magyarorszagrol azt gondoljak, hogy harmadik vilagbeli orszag. Szoval ugy vannak vele, hogy penzert ugyis barmit megcsinalsz. Ugy konnyu tisztasagmaniasnak lenni, hogy mas vegzi el az osszes munkat. Szerintem is keress masik csaladot es legyen szerzodes!
2010. szept. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mennyi idös vagy, és mennyi fizetést kapsz? Mert attól is függ, hogy ez elvárható-e.


Egyébként ennyi takaritás szerintem az alapvetö, de azért a szervezéseddel is vannak gondol - miért kell állandóan mosogatnod? Elég lenne minden étkezés után.

2010. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
18 vagyok es 65 fontot kapok. Szerintem ennyi takaritas nem normalis. Mas kulonben aupair vagyok nem bajarono. Mindenbe belekot, ma pl. abba, hogy rosszul paskolom a parnat. Hiaba nem vagyok szuletett parnapaskolo...hogy fogok igy meghalni...?
2010. szept. 14. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!