Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ajándék egy nagymamának...

Jó ajándék egy nagymamának születésnapjára egy olyan kép amin még rajta van az elhunyt édesanyja, az elhunyt férje és a még kicsi unokája?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom tőlem kért tanácsot, de én se tudnék neki megfelelő választ adni.
2010. szept. 14. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:

hááát...

ezt a képet a nagymama nem látta? nincs meg neki? unokának honnan van meg?


én inkább valami olyan dolgot adnék neki, amivel elfoglalja magát, jön a tél, rossz idő, korán sötétedik stb, valami olyat adnék, amivel bent a szobában el lehet lenni. pl egy gobelin-t. vennék hozzá fonalat is.


vagy ha a nagymamának van sok régi fényképe, akkor azt "ellopnám" beszkennelném és csinálnék belőle egy albumot.

ezért nem az eredetiket raknám albumba, mert gondolom sok különböző mérető kép van, szóval a sima album nem jó, ragasztósat meg nem szeretem, mert biztos csomó kép hátoldalára van írva évszám...

2010. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, megkapja és sírni fog. És kiteszi és mindig sírni fog.
2010. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem tudom...Szerintem szülinapra ne adjon olyat amin az elhunyt édesanyja és elhunyt férje is rajta van.Ezt más alkalmakkor lehet, vagy akár csak úgy egy nap odaadni neki emlékbe.Ja és hány éves az ajándékozó?
2010. szept. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jobb lenne neki valami olyasmi, amire fájdalom nélkül nézhet.

pl fényképek az unokákról, a család kézlenyomatai, valami vidám, színes dolog, aminek igazán tud örülni.

2010. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Te szeretnél a szeretett halottaidról fotót kapni? Mert én nem. Nagymamának inkább saját fényképet vagy fényképeket adjon a ismerősöd. Újakat, mostanit.
2010. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább mostani képek a családról
2010. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ez kissé morbid..

inkább adj neki élő emberekről képet

2010. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy olyan bekeretezett kép, amin az unokái vannak, sokkal jobb ajándék lenne! Nem szép dolog elhunyt embereket ábrázoló képet ajándékozni! [szerintem]
2010. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most már mindegy. Ma reggel adtam a srácnak választ, de már odaadta a nagymamájának az ajándékot. Azt mondja, örült neki nagyon.
2010. szept. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!