Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok megsértődve?...

Jogosan vagyok megsértődve? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

már második este, hogy testvérem és pár haverja kockulnak tesóm szobájában, ismerem ezeket a haverjait, egyikkel elég jóba is vagyok, naponta beszélek vele msnen. testvérem megígérte, hogy szól, ha azzal a játékkal játszanak, amivel én is szoktam (volt már párszor, hogy játszottam velük), és szeretek is. első este én kértem meg, hogy szóljon ha azzal játszanak, mondta hogy rendbenvan, szólni fog. nem szóltak, akivel jóba vagyok ő mondta másnap, hogy játszottak végülis azzal a játékkal is. második nap viszont csak kérdeztem, hogy jönnek e kockulni, testvérem mondta, hogy jönnek, és szól ha azzal játszanak.

okkal sértődök meg, ha megsértődök? elég rosszul érzem magam emiatt, mert még az a srác is megígérte akivel jóba vagyok. rá is joggal lehetek megsértődve szerintetek?


bármilyen vélemény jöhet, nem sértődök meg, sőt, kérem hogy legyetek szívesek leírni a véleményeteket.


köszönöm a válaszaitokat!


17/L, testvérem 21/F


2010. szept. 15. 00:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha jól értem, azon sértődtél meg, hogy nem szóltak, hogy a "kedvenc" játékkal játszanak?
2010. szept. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

nem mondanám hogy kedvenc, csak szeretem azt a játékot, meg szeretek velük játszani.

csak előtte ált. olyan játékokkal játszanak, amiken elálmosodok, szóval nem megyek be olyankor hozzájuk.

és nem az a problémám hogy azzal játszanak, hanem hogy megígérik hogy szólnak, aztán mégse. nem csak a játék miatt problémám, hanem a társaság miatt is, jólérzem velük magamat.

2010. szept. 15. 00:43
 3/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből egyértelmű, hogy nem akarnak bevenni a csapatba, nyilván mind huszonéves fiúk, elszórakoznak együtt, teljesen más lenne a hangulat egy tizenhét éves lánnyal. Meg aztán a fiúk egymás előtt szeretnek nagyokat mondani, egymásra rálicitálnak, biztosan aggódik a bátyó, hogy a kishúga esetleg lebuktatja, amikor épp olyasmivel henceg, ami meg sem történt, vagy nem pont úgy. :)
2010. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hm.. jogos, nem jogos... csak felesleges.

Van egy mondás, hogy haragudni annyi, mint más hülyeségéért magadon bosszútállni. Ugyanez vonatkozik a sértődésre is.


Ne azt kutasd, hogy jogos/nemjogos egy sértődés, ha zavar, tegyél ellene. Vagy hagyd a fenébe őket. De semmiképp ne vágd be a durcát :)

2010. szept. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Megsértődhetsz emiatt, de ha nekilátsz duzzogni, akkor legközelebb még kevesebb kedvük lesz a társaságodhoz. Tulajdonképpen nem nagy dolog, a fiúk belefeledkeztek a játékba, elfelejtettek téged áthívni, vagy az is lehet, hogy olyan volt a hangulat, (mondjuk disznó vicceken röhögtek) hogy a bátyád úgy ítélte, jobb is, ha abból te kimaradsz... Szerintem ne szomorkodj, ne csinálj nagy ügyet ebből, legyél nagyvonalú a tesóddal, ha hibázott, ha nem :)
2010. szept. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

19-23 évesek, a legfiatalabbal és a legidősebbel is jóba vagyok, leginkább a 19 évessel. legutóbb a 23 éves srác mondta, hogy menjek máskor is, szeretne velem játszani, na meg a 19 éves is mondta sokszor, neki be is jövök, mondta már (testvérem nem tudja).

tudom, szeretnek csajokról bulikról meg minden ilyesmiről beszélni, de ezt meg is tették előttem is már nem 1x, nem köptem be őket se semmi, testvérem tudja hogy nem vagyok olyan, nem szemétkednék vele. emellett szinte mindent hallok amiről beszélnek, még akaratlanul is, hiszen a szobája az én szobám mellett van. emiatt is jobb lenne ha ott lehetnék, mert így aludni sem nagyon tudok tőlük.

2010. szept. 15. 00:48
 7/19 A kérdező kommentje:
nem is igazán az, hogy megsértődtem, vagyis kicsit igen, de inkább csak rosszul esik
2010. szept. 15. 00:50
 8/19 A kérdező kommentje:
mellesleg valószínű, hogy meg sem tudják hogy nekem ez rosszul esett, mivel már áthívni nem fognak, a 19 éves sráccal pedig ha beszélek, nem tudok "k.csög" lenni vele, max 1-2 mondat erejéig, utána mintha mi sem történt volna, a személyisége eloszlatja a problémáimat.
2010. szept. 15. 00:51
 9/19 anonim ***** válasza:

1. Persze hogy jogos! Egyik tahó sem tartotta meg a szavát pedig neked sokat jelentett volna!

Én elküldeném őket a pic sába aztán szóba se állnék velük!


2. Mi az a "kockulnak"?!!!!

2010. szept. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne hallgass azokra akik azt mondják h ne sértődj meg! Ez egy normális emberi érzés és a büszkeséged nagyon fontos az önbecsülésedhez. Nehogymár utánuk fuss! Ilyen kis nyomik nem érdemlik meg, és ha hagyod, abból nem tanulnak semmit sem!
2010. szept. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!