Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szerintetek jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek jogosan vagyok egy kicsit megsértődve meg letört?

Figyelt kérdés
tegnap elemntünk barátnőmmel bulizni és vártuk az anyját mert eljött ő is:) egész addig ameddig jött az anyja csak ültünk én próbáltam rábírni hogy dartsozzunk avgy csocsózzunk mert szereti vagy táncoljunk vagy sétáljunk egyet kint de ő nem akart.Megjött az anyja.Utána megjött az egyik osztálytársunk aki a legjobb barátnője neki rögtön a nyakába ugrik meg rögtön mennek szórakozni(hozzáteszem nekem nem ugrik soha anyakamba).Nekem 11 re kelett este hazamennem a barátnőm tovább maradhatott,mert ott volt az anyja.Jlenetkeztünk karaokira 5 en de nekem el kellett mennem. Kicsit ugy jön ki néha mintha velem nem érezné jól magát vagy nem bírna elviselni pedig mindig aztmondja hogy nagyon szeret és jól érzi magát velem.Elmentem és sor került a karaokira csináltak képeket közbe amit feltöltött netre hogy egy csávóval énekel a csávó nem akar a abrátnőmtől semmit mivel az már felnött és van felesége cak az csinálta ott a karaokis cuccot.Persze velem képet nem csinált fényképezővel amit felrkott volna netre de olyannal akit aznap ismert meg csaj avval meg igen. Nálam ez az egész ugy jön le hogy nem szeret engem hanem cak ugy vagyok és kész nekem ebből már kezd elgem lenni. Meg mikor mondom neki szombatonként tudunk délután találkozni mert suliba járunk és sokat kell tanulni mondom neki gyere menjünk sétálni vagy menjünk el valahova erre ő fáj a fejem fáj a hasam, ha valami baja van akkor tiszta bunkó velem de én ne sértődjek meg ilyeneken de mikor én kérdezek valamit tőle vagy mondok neki és őazt bunkóságnak véli akkor nem szól hozzám be van sértődve. Akartunk szexelni pont akartuk kezdeni erre ő fogja magát arébb megy az ágyon hogy nem akar mert nem érzi jól magát velem nyűgős nem bír engem elviselni.5 perc múlva meg annyit mond bocs hogy bunkó voltam gyere csináljuk. És akkor csodálkozik hogy elemgy az embernek a ekdve az egésztől.
2010. márc. 14. 13:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
inkább lányok válaszát várnám mert ők jobban tudnak szerintem ebben tanácsot adni hogy mit csináljak
2010. márc. 14. 13:57
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne bízz benne hogy életed szerelme. Tegyél még egykét próbát mond ezt el neki is. Ha továbbra sincs változás akkor mehet isten hírével.
2010. márc. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én nagyon szeretem és télleg ő is engem ki is mutatja nagyon de néha ugy eltudja rontani a kedvem ilyen baromságokkal hogy az valami hihetetlen
2010. márc. 14. 13:58
 4/14 A kérdező kommentje:
jah és akkor csodálkozik hogy utána meg semmi életkedvem nem lesz
2010. márc. 14. 13:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, nem hiszem, hogy szeretne téged, bár lehet tényleg csak nyűgös. Nem érte mostanában valami?

Talán megmondhatnád neki, hogy amennyiben nem változik el fogod hagyni, mert ez így nem oké, és akkor hátha észbe kap.

2010. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

hát végül is történ tigen az anyukája rákos volt de meggyógyult mostmeg elválnak a szülei

mondjuk ezt nem mindig csinálja de sokszor mikor szar kedve lesz akkor velem bunkózik amiből nekem nagyon elegem van

meg azért kicsit fáj nekem hogy a barátnőiről több kép van fönt neten mint rólam/vagy közös kép

2010. márc. 14. 14:02
 7/14 A kérdező kommentje:
de egyenlőre nem szólok neki de ha nem változtat akkor elbeszélgetek vele
2010. márc. 14. 14:03
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez a gond. Rákbetegségből gyógyultnak csak 5 negatív eredményekkel teli év után nyilvánítunk valakit. A válás is kikészíthette. Szerintem akkor ez a gond, nem hiszem, hogy veled van baja, csak akaratlanul is rajtad tölti ki. Beszélhetsz vele erről, de hidd el nekem, főleg ha tizenévesek vagytok, hogy nem könnyű ez egy ilyen korú lánynak.
2010. márc. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami baja van veled, amit próbál leplezni. Lehet, hogy egy kis nagyon apró és értelmetlen valami. Beszélgess el vele!
2010. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

elhiszem és akkor én mit szóljak??

anyám átb@szott elég rendesen anyámék elváltak,apám kikészít itthon,elzsöktem otthonról motorral jogsi nélkül, utál engem a tanár lehet megfog buktatni szóval nekem sincs olyan jó életem, most halt meg mamám, elötte papám

2010. márc. 14. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!