Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer valaki azt irta, ugy...

Egyszer valaki azt irta, ugy lehet eldönteni, érdemes e még a kapcsolatban bennt lenni, hogy mennyit sexeleünk és mennyit veszekszünk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hát mi jócskán többet veszekszünk (komoly dolgokon), mint sexelünk! Elegem van! Csak félek egyedül maradni!
2008. dec. 17. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a 2 aránya nem mindegy, melyik felé dől el. Szerintem ha nem jó, és sok a veszekedés, és nem tudjátok megoldani, külön kell válni. Az egyedülléttől pedig nem szabad félni, mert valahogy mindig alakul, de benne maradni a xarban, csak azért, mert "legalább langyos", nem szabad.
2008. dec. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges boldogtalanul elni, ha boldogan, vagy legalabb is boldogabban elni tudsz! Tul rovid az elet, hogy elfecsereljuk mindhiaba. Ne vesztegesd az idodet, koltozz kulon, kezdj uj eletet!
2008. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a félelmek azért vannak hogy szembenézzünk velük.képzeld el ha vizsgára félelem nélkül és lelkiismeret nélkül készülnél, símán megbuknál, ez fog történni a kapcsolatotokban is ha nem mersz változtatni
2008. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél évig szenvedtem egy ilyen kapcsolatban pont ezért.Nagy kár volt,tényleg csak elpocsékolt idő.Azóta van családom ,férjem gyerekek.Máig sem értem miért féltem megtenni ezt a lépést amire most készülsz,bár lehet,hogy akkor nem a mostani párommal lennék.Akkor is azt mondom Bátraké a szerencse!!!!!!!!!!!!!!!
2008. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!