Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ötletek? Párommal több mint 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek? Párommal több mint 2 éve vagyunk együtt, van egy kislányunk. Szerintem átlagos kapcsolatban élünk, néha veszekszünk, néha jól megvagyunk. Most sajnos olyan a munkarendje, hogy 2 hetente jöhet haza hétvégére.

Figyelt kérdés
Mit tehetnék hogy azt a két napot tökéletessé tegyem? Hogy az alatt a 2 hét alatt ne forduljon más lány felé? Félek tönkre megy a kapcsolatunk. Érdekelnek lelki és testi praktikák is, bármi amivel emlékezetessé tehetem a ritka napokat.
2009. júl. 14. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem fontos az hogy hármasban is legyetek elmehettek strandolni, állatkertbe.

De kettőtökre is időt kell fordítani, csináljatok olyanokat amiket nem szoktatok, vegyél pár új fehérneműt akár változtathatsz a külsődön is egy új frizura esetleg.

Masszírozd meg,esetleg egy sztriptíz, főzz finomakat.

Hát így ennyi jutott eszembe,de ha szeret nem fog más felé nézegetni, és ezért nem csak neked kell tenni hanem neki is szerintem és jó ezt csak így 19 éves fejjel mondom de egy kapcsolathoz két ember kell.

2009. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, és köszönöm az ötleteket. Lehet bevetek valami dögös cuccot és egy kis vetkőzést :) Amúgy én sem vagyok sokkal több mint Te (23)
2009. júl. 14. 17:08
 3/3 anonim ***** válasza:

amikor nincs veletek,küldj neki mms-t vagy magadról(igen,ruha nélkül,vagy szexi ruhában,amit majd élőben is lát ha hazamegy) meg a kislányotokról,amint épp vmi ujdonságot csinál

nyomtass ki fényképeket magatokrol,tedd a táskájába,legyen meglepi

szintén csempéssz aprobb meglepiket a táskájába (kedvenc csoki,kis cetliken üzenetek,ilyenek)

ha netközelben van,akkor küldj neki mailt,hiába beszéltek amugyis

vagy ha van rendes cim,ahol megkaphatja,irj neki levelet (régimódi dolog,de megható)

22/L

2009. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!