Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fordulhat elő, hogy egy...

Hogy fordulhat elő, hogy egy férj nem veszi tudomásul, hogy a felesége más mint ő, hogy egy nő más mint egy férfi hogy a felesége nemcsak anya és háztartási robot, hanem nő is, aki ápoltan érzi jól magát?

Figyelt kérdés
Szóval hogy nem fontos, hogy nézel ki, mert úgy is csak a háztartási robotot látják benned.Észre sem veszi senki, hogy milyen vagy, csak tedd a dolgod.Ha azt mondják induljunk, meg sem várják, hogy megfésülködj?
2010. szept. 15. 14:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
igen!Arra a megfigyelésre jutottam, hogy mindegyik cipőjéből más formájú sárdarabok esnek ki a szőnyegre:-)))))Főleg porszívózás után.
2010. szept. 15. 15:08
 12/20 anonim ***** válasza:

*hogyan hozzam tudomására, hogy ezek elemi szükségletek, hogy ha nem veszi észre, hogy már csak árnyéka vagyok önmagamnak.


Nem a 15.01-es vagyok, de ha nem veszi észre, akkor talán szólni kellene neki. Mondjuk ha már ezt így megszokta és jó neki, nehéz lesz rábírni a változásra.

Az én férjem kezdettől fogva addig segít a házimunkában, amíg az össze el nem fogy. Nincs enyém-tied, ami jön, azt csináljuk, és ha végzünk, több időnk van magunkra és egymásra.

2010. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Most írok egy kis durva történetet.undrító, lehet hogy depressziós is vagyok.De nem vagyok igénytelen, ne huurogjatok le, útálom magam ezért.Ma szerda van.Vasárnap óta nem fürödtem.Talán sztrájkolok, de észre sem veszi.
2010. szept. 15. 15:18
 14/20 anonim ***** válasza:
Azért magaddal szemben ne legyél igénytelen!
2010. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ez azért nem jo(90%-os hasonloságot én irtam)



Viszont irigylem azt a válaszolot aki irta h közösen csinálják meg a dolgokat mig el nem fogy.


Én pl. szoltam h takritottam a szobában a gyerekkel ne egyenek bent.10perc mulva bent ettek...

2010. szept. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tudjátok mire jövök rá folyamatosan?

Hogy amikor belép a gyerekünk van téma-gyerek lesz egy kapcsolatban-minden megváltozik...egyre kevésbé akarok gyereket emiatt..sajna

veszekedés a gyerek miatt, a gyerek nem segit be amikor már nagy..veszekedés veszekedés hátán, nem vonzó élet számomra az, h gyerkem legyen ezek után...nem erre vágyom

26 L

2010. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igazad lehet.
2010. szept. 15. 16:51
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ki kell kapcsolódnod. Én ezt tenném a helyedben: szólnék a férjemnek, hogy vigyázzon a gyerekre, nekem van egy kis dolgom a fürdőben. Aztán beülnék egy jó könyvvel egy kád illatos-habos vízbe, vagy 40 percig áztatnám magam, utána sem jönnék ki, míg minden kis "szertartásomat" el nem végeztem. (körömvágás, sarokreszelés, hajformázás, testápoló, stb.) Hidd el, testileg-lelkileg teljesen felfrissülnél. Aztán csapj össze valami könnyű vacsorát, este pedig beszéld meg a férjeddel, hogy nem igavonó barom vagy, hanem nő, aki fizikailag túl sokat vállalt, ezért -hacsak nem akarja, hogy az egészséged legyen a tét- mostantól kevesebbet tudsz az ő dolgaiból átvenni, pl csak hetente háromszor 2-3 órát, nem mindennap reggeltől-estig. Állj a sarkadra, inkább legyél egy energikus, ápolt nő, mint egy holtfáradt, agyonhasznált mártír. Nem lesz könnyű, tudom, de gondolnod kell magadra is, nem lehet pihenés, kikapcsolódás nélkül élni...
2010. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
De jó lenne.
2010. szept. 16. 07:48
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező?
2018. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!