Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnéd, ha kiderülne,...

Hogyan kezelnéd, ha kiderülne, hogy a sógornőd szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Ő nem beszél róla, de valamiféleképpen egyértelművé válik, vagy mástól tudjátok meg.

Férfiak és nők válaszát is várom...



2022. ápr. 18. 12:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Beszélnék róla - bizalmasan - a férjemmel és a tesómmal is. Nem kezdenék kapcsolatot vele természetesen. De nem is próbálnám nyilvánosan megszégyeníteni vagy ilyesmi. A szerelem fellángolása nég nem bűn, táplálni a lángot viszont ilyenkor nem érdemes.
2022. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
#1 vagyok, sógorra értettem természetesen, mert nő vagyok. De homoszexuális sógornő esetén is ugyanígy járnék el.
2022. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%

Amíg nincs egyértelmű jele, addig nem foglalkoznék vele. Tehát, amíg nem kezd el Messengeren írogatni, még nem válik egyértelművé a dolog, addig nem foglalkoznék vele.

Ha nem is leplezné a dolgot, akkor beszélnék vele, hogy hagyjon békén vagy szólok a tesómnak, mert ez nem normális!

Ha ennek ellenére sem állna le, tudatnám a tesómmal a dolgot.

Szerencsére, nálunk ilyesmi nem fordulhat elő, mert nővéreim vannak és nem leszbikus egyik sem, hogy sógornőm legyen!😅😁

2022. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon egyszerű. Levarrnám. Egyszer élünk. 👌👍🤫🤪🤪
2022. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Nő vagyok, belém még menyasszony koromban belémszeretett a sógorom.


Alig volt feltűnő családi eseményeken.....


Nem csináltam semmit, páromnak (öccs) sem, vártam hogy elmúljon.

Később lett barátnője (külsőre rám hasonlító) , úgyhogy megoldódott.

2022. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%
Páromnak sem szóltam róla. De nyilván ő is látta a battyán.
2022. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
ha csak látnám vagy érezném rajta akkor nem tennék semmit, majd az idő megoldja a dolgot. ha nyomulna akkor beszélnék vele, hogy tudja merről fúj a szél.
2022. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Na várj hogy kell érteni a te feleségednek a testvére, vagy a testvérednek a felesége? Mert a sógor megnevezés kétféle és van tágabb értelme is.


Pontosítsd.


Mert nem mindegy, hogy a feleségednek az egyedülálló testvére vagy az öcsédnek vagy bátyádnak a felesége.

2022. ápr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
25%

Nő vagyok, nekem nem volt ilyen szerencsére, és pl. testvéremmel ég és föld az ízlésünk férfiakat illetően.


De ha beleképzelem magam a kérdésben szereplő szerelmes illető helyébe, akkor nyilván én a helyébe egyrészt nem mondanám, mert értelme nincsen. Másrészt kitombolnám magam a sportpályán futva, vagy valamilyen sporttal levezetném, átalakítanám ezt az energiát, vagy kreatív tevékenységgé alakítanám, bekuckóznám magam és néznék tök jó filmeket és stb, szenvednék egy darabig aztán jönne a megváltó szabadság boldog érzése. Idő!



De hogy válaszoljak is a kérdésedre, 9-es vagyok a te oldaladról is nézve, és a kérdésre konkrét választ adva.

Amúgy tisztelettel kezelném, arról nem tehet hogy érzései lettek bármelyik sógori kapcsolatról is van szó. Illetve ha bevallja, megpróbálnám megbeszélni vele, és biztosítanám, hogy ha ő szeretné, akkor nem gyakran leszek a társaságában, magyarán ha ő szeretné, kerülném amíg ezek az érzések előtérben vannak nála. Igyekeznék megkönnyíteni neki a dolgokat, de attól maradnék ugyanolyan mint voltam.


Az megint más kérdés, ha nyomul vagy ha zaklat, de ilyet nem írtál, úgy hogy ez nem tartozik a kérdéshez. Nyilván nagyon kínos és kellemetlen lenne, és ha nem ért a szép szóból, akkor segítséget kérnék hivatalos formában, magyarán távolságtartásit kérnék.


De visszatérve én speciel annak se tulajdonítok jelentőséget, ha valakinek tetszek, szerintem nagy többségében észre sem veszem vagy venném. De őszintén, hagy örüljön, az nem jelent semmit önmagában, amíg a másik nem akar valamit tőlem, magyarán amíg nem kezdene udvarolni. Természetesen ha nem vonzódnék, nem tetszene, akkor úgyis visszautasítanám, de ez a kérdésedtől független most amit írtam. Ha meg intro és menekülne a közelemből, mert tetszek neki, és szégyent látnék az arcán és lesütött szemet, akkor csak nem érteném, max azt hinném, hogy égnek áll a hajam, vagy valami ciki van rajtam, leszart a madár és stb és kellemetlen jelenség vagyok a másiknak. Maximum kamilláznék rajta, hogy mi a probléma.


De a te kérdésednél ilyen helyzetben nyilván vagy nekem vagy neki párja lenne. Szóval nyilván az ember a párját szereti, ha nem így lenne, akkor szakítás lenne, de nem amiatt a harmadik sógori rangban lévő miatt.


Tudod mennyi pasi lesz random "szerelmes" utcán sétáló gyönyörű nőbe vagy fordítva is igaz? Na, de az semmi, az csak a szem gyönyörködtetése, és az ember örömmel való felvillanyozódása. Utána vidámabban megy a házi munka, munka, sport bármi. Ez kb. olyan mint mikor a rajongók rajonganak a színészért, énekesért, és szerelemnek hiszik. Természetesen akik viselkedni is tudnak, nem a hajat tépő rajongókra gondoltam. Bár olvasni itt is olyan kérdést, hogy mikor lesz már jobb, mert szerelmes lett a bátyja párjába az öcs és szenved.


De talán annak egyszerűbb a kigyógyulás, aki egyedülálló és sógor. Mert a másik helyzetben ugye két ember között rágódik a szerelmes sógori rangban lévő, illetve kacifántos helyzetet okozhat több ember életében.


Ezért írtam, hogy nem mindegy. De biztos, hogy szerelmes beléd? És nem csak nagyon csíp? Mert nagyon nem mindegy. Bevallotta neked vagy csak rácsaptál a hasadra, és ráírtad, mint jelzőt, hogy szerelmes beléd.


Az, hogy valaki érzéseket táplál a másik iránt, vagy tetszik a másik neki, semmit, de semmit nem jelent, ha nem csinál semmit. A plátói szerelmek, amiket az ember gyakran idealizál, meg amúgy is szoktak motiválóak lenni, mind munkában, mind hétköznapokban, mind a hobbikban. Ha nem nyomul az illető, akkor nincs semmi probléma nem?


Ha elkezded nyilvánosan kerülni, vagy bunkózni vele, anélkül, hogy bármilyen módon is szóba került volna, magyarán nem lett kimondva, akkor magadat járatnád le mint embert. De még akkor is ha a másik bevallja, mert túl akar lenni rajtad, és ha kimondja könnyebben lép tovább, és te nyilvánosan megaláznád, vagy onnantól kezdve látványosan bunkó vagy vele, vagy látványosan menekülsz előle, és ehhez beszervezel több embert, anélkül, hogy nem csinált semmit csak egyszer elmondta neked az nagyon szánalmas arról nem is beszélve, hogy károkat okoz a másiknak aki már túl akart lenni rajtad, és párt találni. Lehet vagy elmegy a kedve tőle egy életre, vagy utána egy ideig képtelen lesz ismerkedni, mert nyilvánosan megalázták. Vagy nem mondta, és csak te hiszed azt, és közbe már egy egész csapat dolgozik a lekoptatásában,miközben az égvilágon nem érez irántad semmit csak mindig úgy jön ki a lépés, hogy számodra félreérthető, miközben meg semmi ilyesmiről nincs szó. Ő meg vagy észre se veszi a lekoptatós csapat tervet, vagy kamillázik, hogy mi baja itt mindenkinek. Ciki annak, aki csapatot gyűjt egy random köze nincsen ember ellen, aki nem csinált semmit.


Szóval egy jó tanács! Ilyeneket ne csinálj, mert mint ember buknál meg nem csak becsület és tisztelet terén, hanem caklipakli mindenhogyan.


Bármikor te is kerülhetsz ugyanilyen helyzetbe és ha veled is ezt csinálnák úgy hogy nem csináltál semmit, de akkor is ha csak bevallottad volna de nem nyomulsz, nem zaklatnád, az neked is szar lenne.


Az a másik nyilván tisztában van vele, hogy van párod, bár kevés az infó, de te azzal segítesz neki, hogy nem érezteted vele hogy lenézed azért, mert érzések támadtak benne irántad és nem viselkedsz úgy, mint egy kínos helyzetbe került megriadt nyuszika, aki készenlétbe van már a start pályán a sprinthez. Nyilván túl akar lenni rajtad minél előbb ő is, bizonyos helyzetekben az az ember inkább a sprint nyuszi, aki érzéseket táplál a másik iránt és itt most ne kavarjuk össze a boltban sorban állásnál a készenlétben van a sprintre a másik nyitó pénztárhoz, vagy az oltásra várakozva, mert ezek olyan helyzetek amiken az ember minél előbb túl akar lenni, és a dolgára menni. Na az még inkább ciki lenne, ha ezek közül a helyek közül van aki érzéseket táplál a készenlétben lévő nyuszi sprintelő iránt, aki mit sem sejt erről, mert a sprintre figyel. És az a másik meg azt hinné előle menekül. Csak mert húsvét van, ezért a nyuszi jelző.


De a te helyzetedben lévő másik félnél, biztos lehetsz, hogy van olyan aki ilyen helyzetbe szidja is magát, hogy hogy a piklákba sikerült neki beléd szeretni, és szeretne már mást találni magának, magyarán az igazit. De csak akkor van értelme az igazit megtalálnia, ha már túl van rajtad. Vagy épp tök boldogan élte egyedülálló életét és a háta közepére nem kívánja a Bridget Jones-féle nyafogást jégkrémmel a társaságában csücsülve szomorkás fejjel ábrándozva rólad.


Szóval mivel kevés az infó, ilyen kérdésre nagyon nem tud tanácsot írni az ember, de legyél udvarias vele, és kezeld tisztelettel, és kedvesen.

2022. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
72%

9# Írtál egy olvashatatlanul hosszú választ ide, avval nyitsz hogy ilyen még nem történt veled... Ugye ez már gáz, mert akkor hogy alkotsz véleményt és a km hosszú szöveg vége a legjobb :"

Szóval mivel kevés az infó, ilyen kérdésre nagyon nem tud tanácsot írni az ember, de legyél udvarias vele, és kezeld tisztelettel, és kedvesen."


Lehet hogy grafomániás vagy?

2022. ápr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!