Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a lány kihasználja a...

Ez a lány kihasználja a fiamat? Mert az ujja köre csavarta, az biztos!

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve vannak együtt, abból eddig pár nap kivételével mindig együtt voltak. A fiam elmegy elé a buszhoz, iskola után a lány itt ebédel, órákig együtt vannak, aztán elvárja, hogy visszakísérje a pályaudvarra a fiam. Régen gyakran volt a barátaival, de amióta együtt van ezzel a lánnyal, már nincs ideje rájuk, csak az iskolában, mert szerencsére nem ugyanoda járnak. Tökéletesnek hiszi a barátnőjét, pedig biztosan nem az: elég hisztis típus. A lány már szakított is vele, de utána ismét összejöttek.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 16. 11:59
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%
Ha a fiad boldog, akkor ennek örülj!
2010. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
70%
És ha igen, ahhoz neked mi is a közöd? Hadd döntse már el szegény gyerek, hogy kivel szeretne lenni...
2010. szept. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
94%
A fiad szerelmes. Teljesen természetes, hogy most minden idejét a lánnyal akarja tölteni és jelenleg nem a barátai a fontosak neki. Majd egy idő után lejjebb lohad a nagy szerelem és helyre billenek a dolgok.
2010. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
96%
Nem védheted a fiadat attól,amit nem látsz előre. Lehet,hogy rosszul végződik majd ez a kapcsolat,de nem tudhatod.Gondold csak el,hány rossz kapcsolaton megyünk keresztül,mire megtaláljuk az igazit.Erre majd a fiadnak kell rájönnie,hogy jó e neki ez a kapcsolat,vagy sem.
2010. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem semmi baj nincs ezzel.Szerintem te attól félsz,hogy el veszik tőled a fiad.Pedig nem!!!
2010. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem pedig ez egy fals kérdés, Te nem az anya vagy, hanem egy féltékeny lány!
2010. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
89%

Miért, ki tökéletes? Szerintem emberek vagyunk, nem istenek. A tökéletlent is lehet szeretni.

Arra nem gondoltál még, hogy a fiadnak így jó, és azért csinálja?

2010. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
88%
Úgy látom, te se emlékszel már, milyen szerelmesnek lenni...
2010. szept. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
90%
Az olyannal, akit meg te "tökéletesnek" képzelnél el a fiaddal, csak egy baj szokott lenni, nem tudna belé szerelmes lenni.
2010. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ezt bízd a fiadra, ha neki rossz lenne neki, biztos nem lennének együtt ennyi ideje.

Nem írtad, hány éves, de már biztos el tudja dönteni, mi a jó neki...

2010. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!