Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a "barátnő...

Hogyan értessem meg a "barátnőmmel", hogy egy másik lány csak kihasználja?

Figyelt kérdés

Most kezdtük a középsulit és még szeptemberben jóba lettem egy lánnyal (vele nagyon nem beszéltek, de ő se másokkal). Tök jól kijöttünk (azt hittem, hogy ő lesz a legjobb barátnőm). Van egy másik lány aki egy nagy rib@nc és mindenki utálja (év elején még nem utálták, csak kb 1 hónapja). Ez a rib@nc amíg még jóban volt a "menő" lányokkal

nem is foglalkozott vele, de most, hogy senki nem szereti mindig ezzel a lánnyal van (de tényleg mindig). A lánynak a háta mögött mondta, hogy mennyire utálja (mégis mindig vele van). És annyira látszik, hogy csak kihasználja.

Hogy értessem meg a "barátnőmmel", hogy barátkozzon inkább mással?

kicsit hosszú lett bocsi


2010. nov. 29. 16:54
 1/2 A kérdező kommentje:
én is lány vagyok
2010. nov. 29. 16:55
 2/2 Réti bubuzér ***** válasza:

Hát könnyebb lenne, ha fiúk lennétek, mert akkor:

- Figyelj, xy csak kihasznál.

- Hogyhogy?

- <Tények elmondása>


Lányoknál ez nem ilyen egyszerű, meg kell találni a megfelelő helyet, időpontot, és bolygóállást, majd megpróbálni enyhe célzásokkal bemutatni a helyzetet, amit vagy megért a másik, vagy nem. Igazából mindegy, mert úgyis háború lesz a vége :D

2010. nov. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!