Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik lány barátom nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bov kérdése:

Az egyik lány barátom nem tud tullépni a volt barátján, de ő csak kihasználja és ezt tudja is. Már 2x szakítottak de még mindig reménykedik. Hogyan segíthetnék rajta?

Figyelt kérdés
A szitu: Van egy lány barátom, akivel majdnem össze is jöttem. A lány viszont kicsit kattant. Annyira szereti az exét, hogy akármikor vissafogadja, de a srácot nem érdekli, mert ő mást akar, viszont kihasználja hogy ennyire oda van érte eza lány . Már kapot fejmosást a csaj, de mintha a levegőbe beszélnék... Ha meg a nővérével beszélek akkor féltékenységet produkál a csaj. De már jóval ezelőtt megbeszéltük h mi csak barátok leszünk, és a nővérével sem akarok kavarni. De nem akarom h a srác ismét átvágja.. 1x már uj esélyt adtak a dolognak, de a srác egy másik lánnyal kavart mellette, ezért ezúttal ő szakított a sráccal. De azt reméli h még boldog lesz az exével ha nem lesz eza lány... Hogyan óvhatnám meg a további sérelmektől? mert a srác full csak kihasználja...
2011. jan. 18. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Addig jár a korsó a kútra...

Mennyi idős az említett lány? Volt már azelőtt kapcsolata? Buliba nem jártok el? Nem ártana, ha találna inkább valami más elfoglaltságot!

2011. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gishart ***** válasza:
100%

Ismerős szitu.

Nekem barátnőpmmel volt így. A megoldás az lett, hogy a srác túllépett egy szintet. De amit tudnék javasolni, az a beszélgetés. nem feltétlenül te, s nem feltétlenül egyedül. Tudom, miylen nehéz megérteni egyszerű dolgokat, ha az ember reménykedik, velem is igy volt. 2 hónapig küzdöttem, többször szakitottunk, ujra összejöttünk,m ujra szakitottunk. Aztán beszélgettünk egyszer barátnőmmel, és úgy látszik végleg szétmentünk. A lényeg az, hogy beszélgettünk, megértettük mi volt a baj. Nem tudom a konkrétumokat nálatok, mert nem írtad, de a beszélgetés mindig jót tesz. Csak figyelj arra, hogy amit mondasz/mondotok, az el is jusson a célponthoz. Másik, bár kissé erőszakos megoldás, ha a sráccal beszélsz:D


20/F

2011. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ne légy több, mint barát, ne sóvárogj. Randizz másokkal, légy elérhetetlen mint férfi, és lehet, hogy érted fog majd ugyanígy megőrülni.
2011. jan. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azthiszem van némi félreértés a kérdésemmel kacs.ban... Köszönöm a válaszotokat.. és kérek még egyéb tanácsot.. de...

Aza helyzet, hogy én nem sóvárgok.. nekem több jelentkező is akad.. auz igaz h ebben a lányban megfogott vmi.. de ne rólam van szó. nekem ez nem téma...

Egyébbként a lány 20 éves és volt már barátja, de ezel a sráccal veszítete el. ezért is olyan nehéz ez neki..

És igen járunk bulizni, de jól érezzük magunkat egymás társaságában... Valamint beszélgettem is vele erről.. felis fogta, jól be is rágott... De megint fejjel megy a falnak....

A srácot még egyenlőre hanyagolom..

Nem azt várom el h engem szeresen így... azt akarom h tultegye magát rajta mert ezzel csak a gondja van, meg lesz... És hiába beszélek vele, vagy megyünk minden hétvégén vhova.. ha közbe az exével msn-ezik.. Élvezi a srác a helyzetet..

De ezt min megértem.. és felőlem tanulhat a saját hibájából, ami már kiderült h neki nem megy..

De miért féltékeny, miért gond neki az ha én a nővérével vagy a bnőjével beszélgetek? Nem ő a téma mindenütt.. Legutóbb a nővérével csunyán összevesztek rajtam, és most a bnőjével is.. Akkor mit akar ő tőlem? És ha tőlem akar, akkor miért az exe után fut?

Azthiszem én jobba járok más lányal... De mivel barátkéánt szeretem ha csak ugy tudom megóvni hogy öszejövök vele hát meg teszem.. de nem tudom eza jó ötlet-e, vagy az h én is kihasználom előtte az exem hátha megérti mi zajlik vele, (persze nem lene semmi az exemel, csak neki ugy adnám elő..)

Vagy a bnőjét pályázzam meg h én legyek neki a téma ne aza srác? De mivan ha én leszek a téma? pff ebből másszak ki aztán fasza gyerekként.. :P Valaki tud vmi okosat? :D

2011. jan. 18. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Segíteni nem tudok, de nekem is kell ilyen fiú barát, mint amilyen te lehetsz ez alapján :D És sok szerencsét neked, remélem meg tudod majd oldani valahogy. :)

19/N

2011. jan. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még párszor pofára kell esnie és magától is úgy dönt, hogy elég volt.
2011. jan. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmmm...Pedig ilyenkor tényleg az az egyik lehetséges gyógyír, ha jön egy jobb, aki segít rájönni, mekkora balf.sz után fut éppen a csaj...
2011. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is van egy csaj meg egy pasi ismerősöm akik ezt csinálják csak itt a csaj r@ohadékoskodik.hát a pali már teljesen tönkrement ettöl a kapcsolattól sztem már nem lehet visszahozni őt.ha ez a csaj is így folytatja rossz vége lesz...
2011. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat... a helyzett most ott tart hogy az említett ismerősöm már nem reménykedik a srácban, azon va h elfelejtse, vagyis hogy tul tegye magát rajata.. de ehhez idő kel még, mégg annál is több amikor majd azt állítja h kell neki vki mert felkészült egy másik kapcsira, és szeretné.. (ez is csak azért kel majd neki hogy könnyebb legyen de biztos minden gondolatában ott lesz még a srác..)Sajna ez ilyen, de jó uton jár.. :) És amiben tudom támogatom.. Még egyszer kösz mindenkinek..

2011. jan. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!