Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy gazdag pasi mégis honnan...

Egy gazdag pasi mégis honnan jön rá hogy csak kihasználja őt a lány?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2011. febr. 12. 12:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%

pl. költi a pénzét ezerrel.


a párom szokta mondani, hogy ő az ország nőinek 98%-ának túl jó parti, a maradék 2% meg csak milliárdosokkal áll szóba. :D

2011. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem 2 eset lehetséges, vagy már eleve mindnkire gyanakszik, vagy örül, hogy ennyire "szexi pasi", hogy így ragadnak rá a nők, azaz nem akarja tudomásul venni, hogy miért.

Leginkább úgy jöhet rá, ha a NŐ hülye.

2011. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Ha nem éri be azzal, amit kap, hanem még kér, az már gyanús, és főleg egyértelmű. Amúgy ha már költi a pasi pénzét, valszeg később szúrná ki, ha mindig venne neki is vmt a csaj... Így látná, hogy gondol rá is, biztos szereti őt is, nemcsak a pénzét.
2011. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem jön rá, azt hiszi, hogy azért van vele a 20 évvel és fiatalabb csóró lány, mert ő egy jóképű pasi és az ágyban is milyen kemény fickó...


:) :)

2011. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

nekem pl. eszembe sem jut közös kasszát vezetni vele, hiszen tudom, hogy ő a sokszorosát tudná belepakolni annak, amit én tudnék. ő szívesen vinne engem csak úgy vásárolgatni, de nekem ez nagyon ciki, úgyhogy mindig mondom neki, hogy majd ha gyerekeink lesznek, akkor más lesz. addig is a rezsit felezzük, ahogy az egyéb kiadásokat is, na jó, azt hagyom, hogy a mozit, vacsorát ő fizesse, de ezt nem érzem kihasználásnak.


első voltam

2011. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Pl. abból elég jól rá lehet jönni, ha a pasi egyik napról a másikra elveszti a vagyonát, a csaj meg másnap reggelre köszönés nélkül lelép.
2011. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%

Bemásolom, egy másik hasonló kérdésre adott válaszomat:


Honnan lehet megismerni egy érdeknőt??


Pl. "első-randiztam" és mivel késésben voltam,

ezért már nem álltam ki a garázsomból a sportm...immel,

hanem a "céges autóval" mentem.

A "hölgy" beült, majd a bemutatkozást követően kifejtette,

hogy "milyen ronda színű autóm van".


A következő sarkon el is köszöntem tőle!

(Sose fogja megtudni, hogy mit is veszített...)


egy 40-es férfi

2011. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%

Lehet túl gyanakvó vagyok,de azt szoktam mondani a jómódú barátaimnak, hogy játszd el Mátyás-király esetét. Első randin ne a luxusterepjáróddal menj érte, ne vedd fel a méregdrága órádat, legyél átlagos,és lehetőleg,ne a havi többmilliós fizetésedről mesélj. Ez nem becsapás, csak elővigyázatosság.

Tudod, onnan is látni, hogy párom volt női méregdrága ékszereket,órákat vetettek vele, eltartatták magukat, ha pedig tőlem megkérdezi most kell-e pénz, vagy valami,nemet válaszolok, mert nem ezért vagyok vele. Nagyon megalázónak érzem,ha úgymond pénzt ad, és akiben ez az érzés nincs meg,na az kihasználja.

De szerintem ez nagyon észrevehető,már abból, hogy hogyan ül melletted a kocsiban, villog-e ha kiszálltok, híreszteli-e fűnek-fának mid van.És ha elmentek egy ékszerbolt előtt,elkezdi-e,hogy jajj de szép,pont ilyenre vágyok már mióta, vagy drágám kinéztem egy nagyon dögös ruhát,biztosan tetszene neked is...

Van olyan típus is,aki sajnáltatni kezdi magát,hogy szegénysorból jött,jobb életet akar,neki erre nem futja...szerintem nem fair ezzel visszaélni sem,hogy esetleg megsajnálod. Szóval jól vigyázz! Semmi drága ajándék az első randikon,sem BMW-be ültetés!

2011. febr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem adj nei egy igazgatói állást és ha elfogadja, akkor biztosan nem érdekből van veled:D Mert ugye akkor megdolgozik a pénzéért!


Azért érdekes, hogy honnan van ennyi gazdag pasi és ennyi munkanélküli, és csóró lány? Pedig állítólag a nők sokkal szorgalmasabbak...lehet h nem a háztartási munkába kellene ennyi időt invesztálni?

2011. febr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Menj be egy kínai ruhásboltba, onnan öltözz fel!

Vegyél egy rozzant 10 éves autót.

Bérelj egy 60 négyzetméteres panelt.


Miután ezekkel kész vagy, menj el "csajozni".

Hazudd azt hogy gyári munkás vagy. Ügyelj rá hogy SEMMIVEL ne árulkodj valódi anyagi helyzetedről.


Ha így is kellesz neki akkor nem a pénzre megy.

Ha nem akar, akkor megúsztál egy mocskos gerinctelen krvát!

2011. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!