Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavar, ha disznó...

Titeket is zavar, ha disznó módjára esznek körülöttetek az asztalnál?

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, mikor pl apám lenyalja az ujját, vagy beleesznek a kajába, és ugyanazzal az evőeszközzel újra belenyúlnak, ilyenkor iszonyatosan ideges szoktam lenni, vagy pl ha beleisznak az italba, vagy szürcsölik a levest, kevés dolog van, ami így fel tud húzni, és ha ezek közül vmelyiket megcsinálják, akkor nem is eszem többet abból a kajából.
2010. szept. 16. 13:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát lehet, hogy én megszoktam, vagy csak nem vagyok érzékeny az ilyesmire, de szerintem egy vérből vagytok... És az nem gusztustalan, ha csókolózol a barátoddal? Mikor kicsi voltál, anyudék megették utánad a kaját, ami csurgott a nyáladtól. Bár ízlések és pofonok... Engem az zavar, mikor mamám eszik, közben beszél (sose' áll be a szája), és röpköd a kaja ki a szájából. De az nem baj, ha beleiszik az üdítőbe. :-)
2010. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Háttt akkor neked végig kellene nézned h a párom mamája h eszik sztem te egy életre megundorodnál a kajától...el kell h meséljem a sztorit remélem nincs harag belöle.szóval sütöttem anno kakaós tekercset beakartam vágodni a nagyinál hátt vittünk nekik.lettem náluk az asztalra h ezt meg ezt hoztuk kimentem az udvara rá két percre olyan maszatos csokis "arcal"jött ki h nem tudtam hirtelen h sírjak v nevessek én esküszöm a saját 7 hónapos lányomat nem láttam mág annyira maszatosnak mint a nagyit.ááááá ő ahogy az ujját lenyalja még cuppog is hozzá.rettenet.általában akkor kikapcs az agyam mert vendégségben csak nem hagyhatom ott a kaját stb....de nehéz kibirni az tuti....
2010. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

A leves szürcsölést én is utálom,meg az is ha valaki végig nyalja a kezét..

Azon meg teljesen kiakadok ha valaki nem tud csukott szájjal enni..Egyszerűen borzalmas ha látom hogy szét van rágva a kaja szájában mert nem képes csak nyitott szájjal csámcsogni...

Az,hogy bele esznek a tányéromba vagy bele isznak az italomba,ezt csakis a családomtól tűröm el..Nekem természetes az,ha a fiam után megegyem az ennivalót vagy ő eszi meg utánam..(16 éves a fiam)nem dobjuk ki az ételt..

De idegennek rá is csapnék a kezére ha turkálna az ennivalómba..

De amitől teljesen rosszul leszek,az amikor kaja közben vagy a végén hatalmasat büfög az ember,még akkor is amikor mások még esznek! Ez számomra felér egy hányással!

2010. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
:) én sem szeretem, de szerencsére körülöttem mindenki tud enni normálisan.
2010. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem vagyok kényeskedö ha valaki szürcsög nem érdekel.

De volt egy vendégem aki lenyalta a mézes,lekváros kanalat majd tök nyugodtan újra belemártotta attól majdnem gutaütést kaptam.

2010. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Mi nem eszünk bele a kajába, a többi viszont nem zavar, mindenki úgy eszik, ahogy jólesik.
2010. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Én már egy macskával is ettem egy tányérból úgyhogy engem nem zavar az ilyesmi :D

16/F

2010. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"...és röpköd a kaja ki a szájából"


:))) ez nagyon jó.


Én nagyon szeretek enni, néha habzsolni is szoktam, de nem úgy mint a malacok. Én azt nem bírom, amikor az ember nem adja meg tiszteletet az evésnek, ételnek. Ha állva eszik, járkál, morzsázik, dumál. Ahelyett, hogy figyelne az ízekre és élvezné az evést.

A teleszájjal beszélést is utálom, van, aki tud szépen enni így is, de pl. anyámra rossz ránézni, és a fél arca is zsíros közben mondjuk és persze egy mukkot nem értek abból, amit mond. A csámcsogást se bírom, nem is a látványt, hanem a hangot. Azt is utálom, amikor valaki túrkál a kajában, "fél" az ételtől, vagy az új ízektől, és kiguberálja a tányér szélére azt, ami neki nem tetszik.

Amúgy nem vagyok ilyen jó polgári, nevelt leány, hogy hogy "illik" és "kell" enni, szerintem mindenki tudna rendesen étkezni anélkül, hogy az evőtársainak elmenjen tőle az étvágya, de egyeseknek mégse megy.

Ja amit még utálok, amikor buszon, metrón, a nagymama cukrot bont ki 20 perc alatt, meg amikor a pisisek csipsszel zörögnek. Na az rém idegesítő, főleg, ha nem zötyög elég hangosan a busz..

A kaja végén a böfögés viszont nem zavar (ha nem remeg bele a ház).


23L

2010. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Sajnos nálunk a férjem (pedig magas beosztásban dolgozik)

nyalakodó típus. Megszokta a régi otthonában, a kézzel evést. Nem bírja megállni, hogy ne taperolja a húst. Ha máskor nem, akkor ebéd után még vissszamegy a leszedés alatt álló asztalhoz és beleturkál az ételbe, bekap egy-két krumplit meg húst például.

Elnyomott, halk böfiktől totál elszáll a szerelem, még jó, hogy könnyen felejtek.

Az anyós a sertések legnagyobbika, szürcsöl, a tányér alján maradó levest úgy szokta beszürcsölni, hogy megemeli a tányért. És mit gondoltok mennyit keres? 300 ezer ft-t nettót, havonta!

Hiába van pénze attól még ólba való.

2010. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
nos... én speciel ha egyedül eszem akkor képes vagyok mutatványokra a táppal,de társaságban azért megemberelem magam(de csak addig a határig amíg kényelmes) és nem disznólkodok. mikor a gép előtt eszem házi csípős enchiladast kétpofára,lábak az asztalon,kaja az ölemben,több a ruhámon mint a számban :) nos,itthonra van külön étkezős pólóm :) de ezt csak itthon csináljuk így,jókat nevetünk egymáson párommal :D
2010. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!