Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ellene? Már nagyon...

Mit tegyek ellene? Már nagyon zavar!

Figyelt kérdés
most augusztusban töltöttem be a 18at. nem vagyok egy hamvába holt lány, mindig jó kedvem van és mosolygom. régen elég hebrencs voltam de szerintem mostanra komolyodtam és tudok viselkedni érett felnött módjára. màr tobben is megjegyezték hogy érettebb vagyok a koromhoz képest. de anyu folyton annak a hebrecs 14 éves lánynak tart. hogy bizonyíthatnámbe hogy már nem olyan vagyok? egyre jobban zavar hogy ezt gondolja :-(
2011. szept. 4. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

biztos jól ismer. Az alaptermészeted nem nagyon fog változni. Egyébként sajnos azt mondhatom, hogy ha 100 éves leszel és 10 dédunokád, anyukád akkor az anyukád lesz, te meg a kicsi lánya és ugyanúgy fog aggódni érted. Szerintem ő nem tudja elfelejteni, hogy milyen voltál kicsinek, és azt a hebrencs kislányt is látja benned.

Szerintem hagyd ezt a bizonyítási témát, 18 évesen még tényleg nem sok mindent tapasztaltál anyudhoz képest.

2011. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az egy fontos szempont, hogy kedvességből, szeretetből tart Téged egy hebrencs kislánynak? Vagy pedig piszkál vele, s azért zavar.


Ha kedvességből mondja ezt Rád, akkor semmi gond, hisz idővel úgyis látja, hogy felnőtté válsz, komoly döntéseket hozol meg. S ha tényleg jóindulat vezérli, akkor szeret Téged, s ne zavarjon ez. :)

2011. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kuplung33 válasza:
az a baj,hogy van a családban van,baj,pl.a tesóm alkoholbeteg...nem velem kéne akor szerintem foglalkozni,bocs a hibákért,szerintem ez ilyen elterelőhadművelet!
2011. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá erre nagyon - apránként majd belátja úgyis anyukád. Illetve, teljesen belátni sosem fogja, mert ilyenek az anyukák, nekik mi örökre a pici lányaik-fiaik maradunk. Ez van :)
2011. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!