Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ijednétek meg, ha a...

Mennyire ijednétek meg, ha a nemsoká 17 éves lányotokat eljegyeznék?

Figyelt kérdés

17 éves lányomat eljegyezte egy 28 éves fiú. A család meghívott magukhoz.

Normálisak de kicsit ijesztő volt, ahogy a fiú anyja unokákról beszélt. A fiúnak vállalkozása van, de kb hébe hóba dolgozik.

Alig várják hogy betöltse a 18-at, és házasodhassanak.

Én pörgöm ezt túl? Vagy gondolom túl ijesztőnek?


2022. ápr. 27. 21:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
93%

Mi ilyen sürgős? Nem terhes máris a lányod?

Ha nem, akkor érettségizzen le, legyen valami szakmája vagy szerezzen egy diplomát a lányod, hogy szükség esetén el tudja tartani magát. 22-24 évesen még bőven fiatalnal számít a gyerekszülésnél, semmiről se késett le. 5 év múlva még a férfi sem lesz öreg az apasághoz. Próbáld felnyitni a lányod szemét, hogy azelőtt, hogy el tudná magát tartani, ne házasodjon!

2022. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%
Ha bejelentett, rendes családi vállalkozásuk van, az rendes munkahelynek minősül, és ha megéri nekik, akkor miért ne csinálhatnák azt? Sok ember csinálja ezt, pl egyik ismerősöm is azzal foglalkozik, hogy saját vállalkozása van, így úgy osztja be az idejét, ahogyan akarja, és otthonról dolgozik.
2022. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
68%
A részletek alapján a koruk a legkisebb gond, 10-11 év különbséggel tökéletesen működő kapcsolatok vannak....
2022. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
86%
De nem kamasz és felnőtt esetében. Itt meg egy 16 éves kislányról, meg egy majd harmincas pasasról beszélünk, akinek a családja szorgalmazza hogy tanulás helyett házasodjon, és szüljön a kislány.
2022. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%
Huu.. a lányod vajon őszintén szeretné ezt a kapcsolatot, házasságot, vagy csak gáznak érzi, lelki zsarolás áldozata ahhoz, hogy elgondolkodjon rajta komolyabban?
2022. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%

Leleszek pontozva, de nem baj.

Én 16 voltam mikor megkerte a kezem a párom. 2 hete voltunk együtt. Gondoltam na jóvan, 1 gyűrűvel mi baj lehet? Ma már 10 eve vagyunk együtt, van 1 gyönyörű kisfiunk. ( 26N 36FFI)

Es ha elis jegyzik a lányod, az nem biztos hogy esküvő is lesz.

Nekem is meglett az érettségi, dolgoztam, aztán lett házasság, gyerek hiába elég lett volna 1 fizetés. Talán mond azt hogy tanuljon, dolgozzon mert nem tudja mit hoz a holnap.

2022. ápr. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
20%
Eljegyzés nem házasság, nem jár vele semmi papír stb, nem tudom miért kell ekkora dolgot csinálni belőle.
2022. ápr. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%
Mert már azt lesik hogy amint nagykorú a lány, házasodjon. És le van adva a rendelés hogy fialjon is.
2022. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
90%
Nem kell rá "hatni". Simán mondd el a véleményedet sorba, hogy ez miért nem jó, és miért nem fog működni. Aztán bízd rá. Ha meg kell kapja a pofonokat, akkor meg fogja kapni. Lassan felnőtt. Nem lehetsz ott mellette. És nem is kell hogy ott legyél. Legyen ez az ő élete az ő hülyeségeivel együtt. Ha ráfázik, majd tudni fogja. Még csak a "megmondtam fiam" kezdetű szöveget sem kell majd erőltetned.
2022. ápr. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
20%

1, az én szültem is ezzel jöttek, mikor fél év után, 19 évesen férjhez mentem.

Tegnap volt a 26. házassági évfordulónk.

2022. ápr. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!