Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy intézzem el diszkréten...

Hogy intézzem el diszkréten hogy nem szeretném velük tartani a kapcsolatot a továbbiakban amikor előtte majdnem napi szintű volt a kontakt?

Figyelt kérdés

Családban van olyan részleg akik elvileg csak jót akarnak nekem, ezért állandóan kioktatnak, beszólnak, mert szerintük nem megfelelően intézem az életem dolgait. Fiatal20on éves vagyok.

Elegem van, nem szeretnék már hallani felőlük, borzasztóan zavaró amit művelnek, hiába állítólag csak jót akarnak és szeretnek és ezért viselkednek így. Illetve ez azért az egesz családban hírré fog menni, szeretném a lehető legnormálisabban lezárni ezt.


2022. ápr. 28. 07:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez így elég nehéz lesz. Mész haza és már a kapuban várnak?

Próbálj meg nem összefutni velük és ne nyiss ajtót.

2022. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mond, hogy mostmár zárod az ajtót, mert nem érzed biztonságosnak.

Az, hogy hívás nélkül vagy egyeztetés nélkül beállítanak pedig bunkóság.

2022. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
"Ügyvéd úr! Szeretnék diszkréten elválni a feleségemtől. Tud ebben segíteni? - Persze, de mit jelent az, hogy diszkréten? - A feleségem ne tudjon róla."
2022. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős, tudom milyen egy túl-okos, kotnyeles családtag.


Szerintem ne verd nagy dobra a családon belül, hogy így érzel, csak egyszerűen legyél közömbös.

Ne keresd a társaságukat, ha hívnak, nem kell felvenni a telefont, az ajtót/kaput zárd, nem muszáj otthon lenned! Mutasd magad elfoglaltnak, akkor is, ha valójában nem vagy az. Foglalt el magad valamivel, és ne érj rá.

Az információ-csapot pedig zárd el nyugodtan, nem kell tudniuk rólad semmit! Sok sikert! Csak az elején nehéz. :)

2022. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!