Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült otthon h egy fiúval...

Kiderült otthon h egy fiúval vok együtt és elég nagy balhé van :S Most mit csináljak? (fiú-fiú)

Figyelt kérdés

17 éves biszex fiú vok, és egy fiúval vok együtt már vagy 8-9 hónapja. És anyámnak kezdett feltűnni h nincs jó ideje csajom (előtte elég csajozós voltam), meg h sok időt töltünk el egymással... rákérdezett, én meg sajna nem hazudtam :S És erre naon felhúzta magát én még sose láttam ilyennek elkezdett ordibálni velem kajak megijedtem sose volt még ilyen mérges rám :S Olyanokat mondott h velem mindig csak a baj van meg h ha tudja, meg se szül, csak a tesóimat, és sose leszek normális ember meg ilyeneket, elég szarul esett. Nevelőapámmal én elég jóban vok és hát láttam h ő sem örül a hírnek de próbálta csititani anyámat de hát nem naon lehetett :S És aztán végül anyám azt mondta h vagy hagyjam ott a barátom és keressek vmi csajt és soha többé ne csináljak ilyet vagy ahogy betöltöm a 18at tűnjek el a házból. Naon mérges rám :S Közben én is felhúztam magam összepakoltam pár cuccot és átjöttem a barátomékhoz (az ő szülei tök rendesek már régóta tudnak rólunk és sose volt semmi gáz) most itt alszok de nem maradhatok itt örökké :S Beszéltem telón nevelőapámmal meg öcsémmel azt mondták próbálnak beszélni anyám fejével de hát nemtom sikerül-e :S Mert anyám elég vallásos meg ilyen régimódi stb. De nekem már kedvem sincs hazamenni nem tudom mit csináljak :( Már nagyjából lenyugodtam de kb. egy darab sz@rnak érzem magam nemtom mit csináljak?

17/F


2010. szept. 16. 19:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
41%
Gratulálok... szerintem ehhez nem kell régimódinak és vallásosnak lenni, hogy ezt elítélje..
2010. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
De a barátom szüleinek már rég megmondtuk nekik is szarul esett kb 5 percig nem tudtak mit mondani de nem volt kiabálás semmi. És azóta is tök jóban vok velük voltam velük nyaralni gyakran vagyok náluk az anyja segített nekem matekból stb. Miért nem tudja mindenki így felfogni? :S
2010. szept. 16. 19:50
 13/31 anonim ***** válasza:
39%
Talán mert nem (mindenkinek) természetes dolog.
2010. szept. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Nézd, 17 éves vagy, nem 27, könnyen lehet, hogy a szexuális beállítottságod még ki sincs rendesen alakulva, csak játszanak veled a hormonok, szerintem anyukádnál is megfordult ez a gondolat és ezért volt ilyen, na meg ugye a harag. Egyébként nem fog mindig haragudni, a gyereke vagy, de azért lásd be szülőként te hogy fogadnál egy ilyen információt, az ő reakciója ilyen volt. Biztos te is mondtál párszor olyan dolgokat amit utána megbántál. Ne haragudj ennyire anyukádra, nem hiszem, hogy rosszat akarna neked. Majd megbékél.
2010. szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
81%
nekem is ez volt a szüleimmel mikor benyögtem hogy meleg vagyok anno... ne aggódj egy idő után elfogadják
2010. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
56%

20:03-as vagyok


ja igen meg nekem is a fejemhez vágták mindent nagyon szarul esett... aztán 1x elküldtek pszichológushoz, ő meg meg megmondta, hogy nincs semmi bajom, teljesen normális vagyok ettől még, és el kell fogadniuk. 2-3 hét telt el és utána már nem is volt semmi gond... belenyugodtak kb, persze beszélni nem beszélünk erről meg ilyenek. Szóval ki kell tartanod, ezt tudom mondani :) szóval menj nyugodtan haza szerintem, ne beszélj erről, meg nem kell ellenszenvesen támadni ha felhozzák akkor sem, meg semmi. Most hirtelen ennyit tudtam írni, sok sikert :)

2010. szept. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
62%

19:44... úristen már nem a sötét középkorban vagyunk (nem, nem vagyok meleg, noha a homoszexuális szex az ókori görögországban már elterjedt volt nézz csak meg egy vázafestményt),


egyébként a JÓ nevelés kérdése hogy valakiből JÓ ember válik,

arról, hogy azonos neműhöz vonzódik, senki nem tehet!!! attól nem lesz rosszabb vagy jobb ember.


ja, és az emberiség 10%ának van (bevalottan) homoszexuális tapasztalata (= csóktól elkezdve), plusz akik nem vallották be, ez így is hetvenmillió ember... (ha hülyén számolok bocsánat fáradt vagyok)

2010. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%

Szia! Sajnálom, hogy ezt át kell élned. Ez nem a te hibád!!!

Mondd meg édesanyádnak, hogy te az vagy amivé ő nevelt. Te hordozod az ő genetikáját, gondolatait, mozdulatait. Ha elítél, akkor önmagát is.

Egy kis idő kell neki -szerintem-, s majd belenyugszik.

2010. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!!!


Elmondom hogy én mit tennék a helyedben! Fogná magam miután tudomást szerzek arról hogy anyám lenyugodott és hazamennék! ajd leülnék vele beszélgetni! Hogy mégis addig amíg nem tudta ezt az egészet akkor miért is szeretett? Mert ne mondja azt nekem senki sem hogy az anyai vagy akár az apai szeretet a nemi identitástól függ!! Meg értetném vel hogy attól még a fia vagyok és ugyanúgy szeretem! Vannak emberek akik bűncselekményt követnek el és azok mellet is ott vannak a szülei, bejárnak hozzá stb... Ha nem fogná fel hogy ettől nem vagy se jobb se roszabb ember akkor én elköltöznék! Ideiglenessen a barátomhoz aztán ha sikerül munkát szerezni akkor tovább tudnál lépni vagy egyedül vagy a barátoddal!!!

Én ezt tenném!!!!


Remélem minden helyre jön!!!

Jobbakat!!!!

21/N

2010. szept. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát az eszem megáll. Azért az finoman szólva is durva, amit édesanyád csinál. Az én fiam például meleg, tehát még csak nem is biszexuális. Én is viszonylag konzervatív vagyok és vallásos. Amikor elmondta, akkor nem tudtam mit reagáljak. Mondtam neki, hogy nekem ezt most át kell gondolnom és este visszatérünk rá. Halvány fogalmam sem volt, hogy mit vár tőlem, hogy mit kezdjek ezzel az információval. Igazából még a mai napig emésztgetem a dolgot, de hát akármilyen is, csak a fiam! Soha, senkiért nem adnám oda!


Először is tudatosítsd magadban, hogy ez nem a te hibád! Készülj fel arra is, hogy anyukád mindenáron meg akar majd "gyógyítani". Én legalábbis eleinte így kezeltem ezt a dolgot. Később aztán rájöttem, hogy a gyerek nem beteg, csak más és ha barátnője lenne akkor se akarnám tudni, hogy mit csinál a párjával az ágyban és most sincs ez másképp. Azért persze vannak dolgok, amik már nálam is kivernék a biztosítékot (pl. az utcán lánynak öltözve, kifestve rohangálni), de ez nem ilyen, erről nem tehetsz. Hogy a fenti példával éljek, ha valaki az utcán fiú létére lánynak öltözik és kifestve rohangál, az polgárpukkasztás és nem önkifejezés. Szóval türelem, anyukád is át fogja gondolni ezt, ha igazán szeret. Efelől pedig nincs kétségem, csak meg van rémülve.

2010. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!