Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ez nem ide tartozik, de...

Lehet ez nem ide tartozik, de miért tesztek fel ennyi szülinapos ajándék problémás kérdést?

Figyelt kérdés
Már annyi van, h. szerintem már az összes korosztály fel van sorolva.Csak be kellene írni a keresőbe és tuti kidobna annyit, h. lehetne bőven válogatni.Na meg csak a kérdező ismeri jobban azt akinek ajándékot akar venni.Pl. párom anyukája szereti a kerámiját, anyukám pedig alapból utálja az ilyen apróságokat és feleslegasnek tartja,pedig azonos korosztály.
2010. szept. 17. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden kategóriában meg van kérdezve csomó dolog 100-szor legalább.....sokan lusták keresni, inkább írnak újat:))
2010. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicc, hogy nem tudja, mit vegyen a saját anyjának pl, pedig ő ismeri. :D Ilyenkor születnek az olyan csodás ajándékok, mint a toll, bögre, vagy plüssjáték.

Pedig csak gondolkodni kellene, hogy mit is szeret az illető.

2010. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Engem is idegesít.

Sőt megfigyelted azt, hogyha feltesznek egy olyan kérdést, hogy: Mi a kedvenc kajád?, -Hány éves vagy?- Hogy hívják a barátod?- és ehhez hasonló lényegtelen kérdéseket ( főleg egy anonim oldalon) rögtön rengeteg válasz érkezik rá. A normális kérdésekre meg vannak azok akik felsorolják az összes közhelyet:

- Menj el orvoshoz! (szerencsétlen, azért kérdez itt, hogy ne kelljen elmenni, hátha valakinek már van tapasztalata a témában)

-Menj el fodrászhoz, vegyél pár új ruhát! (na ettől idegbajt kapok )

-Ha a nőt megcsalják - tuti hogy "nem adott meg neki mindent"!-mutassatok egy nőt, aki mindent megkap! Mégis elviseli azt a pöc.st, aki aztán lelép egy fiatalabbal.

ÁLLJUNK MÁR LE A KÖZHELYEKKEL!

2010. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha nem tennének fel ennyit, akkor most te sem tudtál volna mit kérdezni !

Egyébként szerintem azért, mert vannak bizonytalan emberek, akik nehezen tudják eldönteni mit is vegyenek, vagy már annyi mindent vettek, hogy elfogyott az ötletük. Új kérdést írnak ki, mert arra számítanak, hogy új ötleteket írnak ki azon felül amiket eddig olvastak a már meglévő válaszokból. És biztos vagyok benne, hogy nem azért, hogy azt válaszolják te ismered te tudod mire van szüksége(még akkor is ha ez pontosan így van).

2010. szept. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az utolsónak igaza van, az engem is nagyon idegesít amikor a lényegesebb kérdésekre alig érkezik hasznos válasz, az egyszerűbbekre meg rengeteg.
2010. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok az utolsó kettő, a felettem lévő válaszra gondoltam.
2010. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én inkább azt nem értem,miért írnak ki olyan kérdéseket, amit ha beütsz a googleba ott a válasz egyértelműen.
2010. szept. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom,lehet könyebb 20-jára kiírni ugyan azt a kérdést(csak más személy írja ki),de nem értem h. ha kap egy felháborító, leoltós választ akkor meg megsértődnek.Persze lehetne normális válaszokat adni,mert azokat sem értem akik csak azért írnak, h. megbántsanak másokat.Na mindegy, csak szemen szúrt h. ma már vagy 2-3 ugyan olyan problémás levelet találtam kirakva.De tényleg lehetne az embereknek több fantáziája,mert így a fiatalok a végén már semmit sem fognak tudni maguktól.Így hogyan fognak érvényesülni az életben, ha mindig mindnet meg kell mondani nekik mert maguktol hétköznapi megoldásokra sem jönnek rá.
2010. szept. 17. 10:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálunk mindig le van tudva ez parfümmel.

Mondta, ha mást kap hozzánk vágja sodrófát.

Azóta CD Poison-t kap, minden szülinapra. Különben jön a verés.

2010. szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

az interakció varázsa.

izgalmasabb így, mint a régieket böngészni.

amúgy szerintem jó ötleteket is lehet így szerezni, hisz mindenkinek más síkon jár az agya. lehet, hogy olyan tippet kapsz, amire te sosem gondolnál és nagyon jó.

2010. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!