Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmannban beváltható Hipp...

Rossmannban beváltható Hipp 4-es kupon dobozában mi volt? Szerintem a mienket felbontották. Az előző legalábbis le volt ragasztva. És a Dm-es 1. szülinapos ajándék nektek is egy előke volt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, a Dm be igen, egy előke volt.

Hipp 4 : előke, póló, 1 Kecskeméti főétel, és egy HIPP lasagna de nem az üveges, hanem a 3szög dobozos.

Illetve 2 hipp tea minta(granulátomos). Ennyire emlékszem.

2011. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap váltottam ki, egy poló, egy tea minta, egy üveges főzelék, és egy ilyen 3szög alakú dobozos főzelék. + reklámanyag
2011. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de hány hónapos kortól is van ez a 4-es csomag?

Én eddig csak egyszer váltottam ki, azthiszem 4 hósan, mikor lehet a következőt?

Mégegyszer bocs az offért!

6,5 hós kislány anyuja

2011. júl. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a 4 hós dobozban a következő kupon, amit 8 hósan lehet, és 12 hósan az utolsót.
2011. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bocs az offért: Mi ez a hippes kupon, erről még nem hallottam!

Köszönöm

2011. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
.
2011. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kórházban kaptunk egy Felicitas csomagot, abban volt az első Hipp-es kupon (rosssmanokban váltható be), és a kiváltott dobozokban újabb kupon, összesen 4 ajándékcsomag volt.


DM:

Na ja, szuper dolog, csak egyes helyeken nem érkezik meg a postára adott kuponos boríték... Bp. II.-kerben mindent megkaptunk, aztán költözés után kettőt is küldött a Bababónusz, ami soha nem érkezett meg (az 1 éves sem sajnos). Reklamáltam, újraküldték, de akkor sem. Szerintem mivel nincs ajánlva, egyes postákon kiszedik a dolgozók, aztán felhasználják, vagy eladják a vaterán.

:-(((

2011. júl. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek volt ilyen kupon? Hogy néz ki, mert én nem találkoztam ilyennel! :(
2011. júl. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó, akkor minden benne volt. Úgy látom, sokaknak van ilyen gondjuk, hogy nem kaják meg a kuponokat. Hát, sajnos a postán sokminden előfordul.
2011. júl. 21. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!