Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, akit nem...

Létezik olyan férfi, akit nem hajt a vére, hanem képes lelélni egy nő mellett a z életét, úgy hogy nem csalja meg egyszer sem?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 10:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
92%
Igen. A hűség döntés kérdése.
2010. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
93%

Persze hogy létezik!


A hűség döntés, nem vérmérséklet kérdése, hanem életfelfogás függő.

Akinek az értékrendjébe nem fér bele a megcsalás, az akkor sem lép félre, ha probléma adódik a házasságában, aki meg lazább erkölcsű, akkor is félrelép, ha otthon miden rendben van.

2010. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell általánosítani. Ez ugyanaz a kategória, mint amikor "mindennőkrváznak".


Férfi ismerőseim zöme soha nem csalná meg a barátnőjét, feleségét.

2010. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
35%
Igen, létezik, de olyan ritka, mint a fehér holló.
2010. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
19%
Na ja. Meg nőből is ritka aki nem qrva.
2010. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
56%
Én nem hiszek ebben sajnos. Láttam már olyat, aki 10-15évig hűséges volt, aztán meghülyült...
2010. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
76%
Ha azzal él, akivel összetartoznak, akkor nem csalja meg, nem döntés, nem szerencse vagy hasonlók, egyedül az dönt, hogy az a kapcsolat igazi szerelem-e vagy csak megszokás.
2010. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon sok,gyerekes nő is tart szeretőt! Ez nem férfifüggő. Akinek nincs erkölcsi tartása,az csalja meg a párját,akár nő,akár férfi!
2010. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
80%

Engem eddig egy barátom sem csalt meg. Persze most majd jön pár válasz, hogy jaj, nem tudhatod..de nem:)


Az hogy tiszteled annyira a másikat, és nem feltételezd ezt róla, az kölcsönös tud lenni.

Nem kutakodsz utána, nem ellenőrzöd, nem keseríted meg a hétköznapjaitokat az állandó sirámmal...

Volt egy barátnőm, aki szabályszerűen belekergette párját a megcsalásba, csapdát csinált neki, erőszakos csajt állított rá, és mikor a srác végre beadta a derekát jött a hőbörgés, "nanemmegmondtam?"

Pff.

2010. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
80%
Igen az Én férjem ilyen.
2010. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!