Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátod az apáddal?

Legjobb barátod az apáddal?

Figyelt kérdés
Ti hogy reagálnátok, ha a legjobb barátnőtök az apukátokkal járna?

2022. máj. 11. 00:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
66%

Hát ez nagyon sok mindentől függ. Például hány éves a csaj és a apám. Aztán apám együtt e van az anyámmal. Mióta vannak együtt és hogyan jöttem rá, hogy járnak.

De ettől függetlenül nagyon fura lenne, főleg ha a legjobb barátom ugyan abban a korban van mint én. Ha úgy jöttek össze, hogy a apám elvált az anyámtól és a legjobb barátnőm 20 év feletti, akkor nem hiszem, hogy bajom lenne vele.

2022. máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
79%
#1 vagyok. Még hozzá szeretem volna tenni, hogy azért nem lenne vele bajom mivel mind2 felnőttek és önmagukért felelősek. Furának fura lenne, de ki vagyok én, hogy mások boldogságát el vegyem. Mondjuk ha a apám anyámat csalt volna meg ezzel a barátnővel, akkor teljesen más lenne a helyzet.
2022. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Anyámat nem ismerem, apámmal voltam ketten mindig, s emiatt fura nekem, hogy a barátnőmmel van, de más 20 elmúlt a lány, de én magam is s idősebb is vagyok tőle...s elég kellemetlen.
2022. máj. 11. 01:10
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

Meglepődnék, hogy van barátnőm. :)

De amúgy komolyan: nekem szerencsére normális az apám, imádja az anyámat (pedig már 60 felett vannak mindketten) és nem csinálna ilyet. Ez betegség. Normális ember nem csinál ilyet. Zavarna, ha agybeteg lenne az apám.

2022. máj. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Megnézném harmasban a Lolitat és az Amerikai szépséget. Chips, kóla. Aztán elhúznék sétálni 1,5 órát, nem akarnám őket hallgatni
2022. máj. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Kölcsönös ez a nagy "szerelem": a kiscsajjal egyidős pasik szinte még mindig a szüleikkel élnek és nem keresnek még jól vagy még tanulnak, egy negyvenes foszernak meg már van egzisztenciája: saját lakás, autó, jobb kereset. A kiscsaj inkább a terített asztalt választja a hitel - és az albérlet - netán a pasi szüleivel való élés helyett.

Apuci meg örül, hogy nem egy megereszkedett bőrű, lógó mellű negyvenest dönget, hanem egy feszes bőrű, jó testű huszonévest.

Gyanítom, apád nem árufeltöltő egy Tescoban...

Épelmejű ember szerint ez eléggé abberált dolog! Én mindig arra gondolnék, ha a barátnőmmel találkoznék, hogy apám előző éjjel is biztos "benne járt"...

Hiába! Ilyen ez a "szerelem"!

2022. máj. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha mellette nincs feleség, akkor ez van kettejük dolga attól független hogy barátnő.
2022. máj. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A barátnőm nem ingyenélő, apám tényleg nem tescós, de a lány sics szarul anyagilag, sőt. Soha nem menne oda valakihez a pénzéért. Jöhettek azzal, hogy honnan tudom vagy valami, de ez így van.

Nem is azt kérdeztem mit gondoltok róla, hanem hogy hogyan fogadnátok egy hasonló szituációt.

2022. máj. 11. 07:14
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

4!


Ne zavarjon, hogy a pedofil csak és kizárólag a serdulokort még el nem ért gyerekekre izgul, tehát max 12 éves korig, a 20 éves labdába se rúgnak nála.

2022. máj. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9. Na igen innen látszik, hogy a legtöbben cédula nélkül gyűlölködnek.

Bezzeg ha egy random huszonéves csaj járna egy 40es pasival arra rálökik, hogy jaj a szerelem kortalan. De most, hogy egy apáról van szó, aki amúgy mellesleg totál szingli, de mégis apa már rögtön bajol mindenki.

Én például már elfogadtam, szerintem aranyosak együtt, meg látszik hogy szeretik egymást...csak még mindig fura s kívancsi voltam más véleményéte

2022. máj. 11. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!