Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi szülinapozáson bejelen...

Családi szülinapozáson bejelenteni, hogy babánk lesz? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

A magam 23 évével én vagyok a legfiatalabb a családban, úgyhogy biztos nagy lesz az öröm. Viszont emiatt nem is vagyok jártas annyira abban, hogy mit illik, hogyan illik.

Szülinapozás lesz a szüleimnél, általában ilyen alkalmakkor van ott "mindenki, aki számít". Ezért szeretnénk ott bejelenteni, valami aranyos módon.

Vagy először illik csak a szülőknek elmondani, hogy nagyszülők lesznek?



2022. máj. 15. 12:21
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
98%
Te szülinapod?
2022. máj. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:

Részben igen.

Az enyém a múlt héten volt, a nagynénémé 3 hete. Van, hogy úgy jön ki a lépés, hogy nem tudunk 1 hónapon belül kétszer ennyien összeülni, olyankor közösen tartjuk. Ez igazából annyi, hogy ő is kap egy tortát. :)

2022. máj. 15. 12:25
 3/52 anonim válasza:
98%

Ha a te szulinapod okes, de ha masen kerlek ne.

Az az o napja, ne vedd el tole, te se orulnel neki a helyeben.

2022. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha csak részben, akkor tényleg ne.
2022. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim válasza:
86%
Na igy mar annyira nem rossz otlet, de en mindenkepp szulinapozasi dolgok utan mondanam el, mert ha elotte tenned akkor mar nem szulinapokat unnepelnetek hanem a babat. Hidd el nem vesztessz semmit ha kesobb mondod el aznap
2022. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is várjatok még. Ez nem csak a te szülinapod, de esetleg nagynénédet beavathatnád, és megkérdezhetdnéd az ő véleményét is róla. Ha ő azt mondja, hogy persze igen, akkor csináljátok, de ha azt mondja, hogy inkább később, akkor tényleg később.
2022. máj. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
76%
A helyedben nem rögtön mondanam el, hanem a buli kozepe-vege felé dobnam be, amikor mar amugy is fogy a tema.
2022. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
81%
Értjük igen, hogy már tele vagy hormonnal, de akkor is illetlenség. Oké, együtt a család, de akkor legalább a nap végén mondjátok el, mikor már megvolt a tortázás stb. Egy ilyen hírből egyből bababuli lesz, a nagynénéd szülinapja pedig le lesz húzva a vécén. Ne legyél telhetetlen.
2022. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
87%
A vébefelé mondanám, amikor már leül a hangulat, és elkezdenek az emberek gondolkodni, hogy haza kéne menni.
2022. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
83%
Ne legyél egoista. Te sem örülnél ha a szülinapodon valaki bejelentene egy ilyen hírt, ellopva a figyelmet. Én vagy a buli vége felé mondanám el, vagy máskor.
2022. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!