Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam az Apunál van pénz c....

Láttam az Apunál van pénz c. filmet, és olyan jó érzés lenne, ha lenne 5-10 gyerekem (különböző anyáktől), ez nagyon morbid felfogás?

Figyelt kérdés

Nekem is van 2 féltestvérem, mindig olyan szép dolgokat gondoltam róluk, meg hogy majd lesznek közös programjaink, aztán megismerkedtünk (1 x találkoztunk), és azóta le se sz...k.


Már szeretnék gyereket, és így belegondoltam, milyen jó lenne, ha 5-10 gyerekem lenne, akiknek lennének féltestvéreik, és felnőttként jó lenne segíteni egymást, stb. Nagyon morbid gondolat?


Havi nettó 2 milliót keresek (lesz több is, mert fejlődik a cégem), tehát a pénzügyi rész adva lenne hozzá :)


2022. máj. 16. 21:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
2 misi kevés, ha mindet normálisan fel akarod nevelni. Gondolj bele, egy gyereknek az egyeteme, albérlete esetleg saját háza, kocsija (ha már cégvezető vagy ne adj alá) egy vagyon. Na most ezt szorozd be 10-zel. És ha valamelyik többet kap a másik 9-nek rosszul esik,így mindnek ugyan azt kell biztosítani. Így van ez a többnejűségnél is.
2022. máj. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
85%
Nana, azért Szaúd-Arábiában se teheti ezt meg akárki. Komoly anyagi és anyagiaktól független egzisztenciáról kell bizonyságot tennie annak, aki egynél több feleséget akar, mert magas életszínvonalat kell nekik biztosítani. Például a legtöbb arab országban mindegyik asszonykának külön autót kell venni, és nem akármilyet. :D Ez pedig még csak a kisebb része a mindennapos kötelezettségeknek. Aki első randin nem kapna tőle gyémánt nyakéket, az el is hajtaná az emberünket a francba, mert nem veszik komolyan az ilyet, mint férjjelöltet. Ami igaz a fehér-európai, nem muszlim férfiakra is, egy "senkiházi idegen" nem tarthat ott se háremet, sok család még egy feleséget se adna külföldinek.
2022. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Te vállalnál 5-10 gyereket és nem ők egymást. Akkor miért kellene egymást segíteniük?
2022. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
20%
Az anyák tartják össze a családot, nem az apák.
2022. máj. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
97%
Remélem, ha meglesznek a gyerekeid, ők téged nem fognak le se sz..ni.
2022. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Pénzért nem tudsz igazi szeretet vásárolni,ha féltesóid nem bírták a fejed valszeg a gyerekeid sem fogják.
2022. máj. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
5%
Kérdező, én simán belevágnék. Én is 5-10 gyereket szeretnék, de még nem tartok ott karrier ügyileg. Elon Musknak is több gyereke van több nőtől.
2022. máj. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan fontos, hogy ez a sok gyerek sok különböző nőtől legyen? Ha konzervatív nőt veszel el, aki sok gyereket akar, akkor lehet normális családod is. Inkább legyél Márki-Zay, mint Boris Kollár :)

Megjegyzem, ehhez két milla azért kevés lesz, én ennyire max négy gyereket vállalnék be (a párod néhány évig háztartásbeli lesz).

2022. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem értem miért kell féltestvéreknek lenniük hozzá. Talán az édes testvérek nem szerethetik egymást? Keress egy nőt aki szül neked 5 gyereket és a pénzedért van veled, de garantáltan nem lesz boldog életed.
2022. máj. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
79%
Az egész kérdés nagyon valószínűnek tűnik. :D
2022. máj. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!