Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam az Apunál van pénz c....

Láttam az Apunál van pénz c. filmet, és olyan jó érzés lenne, ha lenne 5-10 gyerekem (különböző anyáktől), ez nagyon morbid felfogás?

Figyelt kérdés

Nekem is van 2 féltestvérem, mindig olyan szép dolgokat gondoltam róluk, meg hogy majd lesznek közös programjaink, aztán megismerkedtünk (1 x találkoztunk), és azóta le se sz...k.


Már szeretnék gyereket, és így belegondoltam, milyen jó lenne, ha 5-10 gyerekem lenne, akiknek lennének féltestvéreik, és felnőttként jó lenne segíteni egymást, stb. Nagyon morbid gondolat?


Havi nettó 2 milliót keresek (lesz több is, mert fejlődik a cégem), tehát a pénzügyi rész adva lenne hozzá :)


2022. máj. 16. 21:14
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg, miért kell több anyától? Ha a gyerek a fontos, egy anyától is lehetne, azokra még lenne is esély, hogy elviselik egymást, együtt nőnek fel, meg tulajdonképpen ez csak egy régimódi családmodell lenne.

Több nőtől max annyit látnál a gyerekeidből, hogy küldöd a gyerektartást meg hétvégén mindig másikat látogatod? Egy gyerek meg tízhetente kerül sorra hogy elvidd egy moziba?

2022. máj. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
Szarik ő a gyerekre... Neki a tudat kell, hogy mekkora kan, és leszarja kit tenne tönkre közben.
2022. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nézd meg, neked se volt normális apaképed, picit elb@szott is lettél fejben emiatt. (Bár nyilván lehettél volna még durvább is.)


Ugyanígy te sem tudnál 5 különböző anyától származó 5 különböző gyerekeidnek jó apja lenni. A pénz szart sem jelent ebben, ahogy az anyai szeretet és gondoskodás is ÖNMAGÁBAN édeskevés ahhoz, hogy egy gyerekből normális felnőtt legyen, ha nincs mellette apai szeretet és gondoskodás. A gyerekeket fel is kell nevelni, ott kell vele lenni, példát kell mutatni neki és szeretetet, biztonságérzetet adni neki. Ha csak megcsinálod és adsz neki akár havonta több százezer forintot, de nem törődsz vele érzelmileg (és nem tudnál törődni 5-10 különböző háztartásban élő gyerekkel úgy, ahogy kell) akkor egy elcseszett ember lesz belőle, akin nagyon meg fog látszani valamilyen módon, hogy nem szerette az apja.

2022. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Magasról lesz4rnák egymást. A többsége téged is. Csak akkor ismernének ha pénz kell.
2022. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy a féltestvérek jóban ennének? Egyáltalán, hogy az anyukák kijönnének egymással? Szerinted hány értelmes, okos nő van a keresztény világban, aki szívesen lenne jóban az exe többi nőjével és közösen nevelgetnék a gyerekeket?

Más vallásoknál, ahol többnejűség dívik, talán találsz ilyen nőket, de egyre kevesebb van ott is.

Különben pedig felnőtt ember nem egy filmre alapozva tervezi meg az életét, pláne a gyerekei életét. Tudod, van a fikció, meg van a valóság, és elárulom, az életben ritkán mennek úgy a dolgok, mint a filmekben. Főleg a jó dolgok.

2022. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
93%

Vannak szép nagy családok, ahol több, mint 10 gyerek is van. Vannak erről sorozatok is. Általában elég elvontak, vagy fura vallásúak. De bizonyos szempontból szép, idillinek tűnik az élet egy olyan nagyon nagy családban.

De ha te már eleve így állsz neki, hogy különböző anyáktól legyen, az elég fura. Az nem a család szépségéről is. Inkább csak valami teljesítménykényszer.

2022. máj. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Hogy kimaxoljuk az elképzelés bizarrság faktorát, kérdező keress majd olyan nőket, akiknek hasonló elképzelései szerint ők szeretnének 10 gyereket és azt 10 apától képzelik el. Így minden gyerekednek lenne 18 féltestvére, ennél szebbet álmodni sem lehet.


*Azt hittem az általános suli technikaóráján ma használatos Technokolban már nincs semmi hallucinogén, de a kétmilliós fizetést olvasva a technikatanárnak lehetett még pár elfekvő tubus a 80'as évekből amikor betiltották. Nem lenne szabad 12 évesek kezébe adni!

2022. máj. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, most egy vicc jutott eszembe, amelyikben a cigány találkozik a tündérrel, s teljesíti a három kívánságát. Azt kéri, hogy legyen fehér, szeresség a nők és mindig a lábuk között legyen. Erre a tündér vattává változtatta. :D
2022. máj. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Vajon miért épp féltestvér?

Lehet ám annak a gyereknek édestestvére is 10.. Ugyan úgy letudják tojni egymást mint a féltesók.

2022. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:

Engem nagyon megdöbbent ez a les se hozzáállás, már gyerekkoromban is egy idilli kép élt bennem a féltestvéreimmel kapcsolatban, 17 voltam amikor találkoztunk, és úgy képzeltem el, hogy egy vérből valók vagyunk, tehát tűzön vízen át számíthatunk majd egymásra... nagy csalódás volt!


"miért kell több anyától" - Egyszerűbb (pl. az egyik szomszédom 45 éves és szeretne gyereket, még keresgél apajelöltet, de szerintem már kezdi feladni, így ez könnyen összejöhet), másrészt nehéz lenne olyan nőt találni, aki 3-nál többet szeretne. Illetve szerintem jobb ha külön-külön kupálódnak, cseperednek, különböző helyeken, lenne féltestvérük (mármint nem tőlem), stb.


5-10 gyerek esetén azért remélhetőleg lenne pár életképes is, akik aktívabbak lennének felnőttként, rájuk lehetne bízni az üzletet, kicsit összerázni őket.

2022. máj. 17. 18:42
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!